Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > А ви вмієте знаходити "спільну мову" з людьми?

А ви вмієте знаходити "спільну мову" з людьми?

22.04.2016 07:24

У рамках проекту “Шлях до успіху” 21 квітня для слухачів курсів міського центру зайнятості відбувся психологічний тренінг “Мій шлях до успіху”.

Здатність контактувати з оточенням, знаходити, так би мовити, “спільну мову” з іншими людьми, вміння зрозуміти психологічні особливості співрозмовників і вірно використати в житті - основні теми чергового тренінгу, бо безконфліктне спілкування - це шлях до досягнення успіху.

Присутні на заході мали можливість дізнатися про те, що таке конфлікт, чому він виникає, про основні стилі поведінки під час конфлікту: пристосування, компроміс, співробітництво, ігнорування, конкуренцію. Тренери дали практичні рекомендації щодо дій задля уникнення конфлікту та стримання наростання агресії. Також гості заходу узнали про шість кроків виходу із конфліктної ситуації. Особливу зацікавленість у присутніх викликав тест “Чи виводить вас із рівноваги?..”, під час якого кожен мав змогу встановити, наскільки він є врівноваженою людиною.

У повсякденному житті, роботі неможливо обійтись без критики, зауважень і навіть докорів. Але критикувати - це теж мистецтво. Під час заходу була проведена вправа “Мистецтво зауважень, або делікатна критика”, яка познайомила з основами мистецтва делікатної, об’єктивної, ефективної критики.

Значний інтерес викликала пам’ятка “Як зберегти психічне здоров’я”.

Якби кожна людина не вдавалася до взаємних образ, не конфліктувала, не створювала свідомо неприємностей, то кількість хворих і нещасних людей, без сумніву, зменшилася б. Адже дарувати приємне - це й самому відчувати радість.

Тренери сподіваються, що тепер у житті кожного з присутніх конфліктів стане менше.

Вхід