Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > А ви вмієте знаходити "спільну мову" з людьми?

А ви вмієте знаходити "спільну мову" з людьми?

22.04.2016 07:24

У рамках проекту “Шлях до успіху” 21 квітня для слухачів курсів міського центру зайнятості відбувся психологічний тренінг “Мій шлях до успіху”.

Здатність контактувати з оточенням, знаходити, так би мовити, “спільну мову” з іншими людьми, вміння зрозуміти психологічні особливості співрозмовників і вірно використати в житті - основні теми чергового тренінгу, бо безконфліктне спілкування - це шлях до досягнення успіху.

Присутні на заході мали можливість дізнатися про те, що таке конфлікт, чому він виникає, про основні стилі поведінки під час конфлікту: пристосування, компроміс, співробітництво, ігнорування, конкуренцію. Тренери дали практичні рекомендації щодо дій задля уникнення конфлікту та стримання наростання агресії. Також гості заходу узнали про шість кроків виходу із конфліктної ситуації. Особливу зацікавленість у присутніх викликав тест “Чи виводить вас із рівноваги?..”, під час якого кожен мав змогу встановити, наскільки він є врівноваженою людиною.

У повсякденному житті, роботі неможливо обійтись без критики, зауважень і навіть докорів. Але критикувати - це теж мистецтво. Під час заходу була проведена вправа “Мистецтво зауважень, або делікатна критика”, яка познайомила з основами мистецтва делікатної, об’єктивної, ефективної критики.

Значний інтерес викликала пам’ятка “Як зберегти психічне здоров’я”.

Якби кожна людина не вдавалася до взаємних образ, не конфліктувала, не створювала свідомо неприємностей, то кількість хворих і нещасних людей, без сумніву, зменшилася б. Адже дарувати приємне - це й самому відчувати радість.

Тренери сподіваються, що тепер у житті кожного з присутніх конфліктів стане менше.

Вхід