Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Аромат кави і не тільки...

Аромат кави і не тільки...

24.11.2014

Таку назву має виставка вишитих робіт Ольги Дереш, яка експонується у залах нашої бібліотеки в рамках проведення фестивалю «Таврійський тиждень мистецтв / «Забалка - 2014». Що може навіяти аромат кави? Які образи і сюжети виникають за чаюванням? На ці та інші питання відповідали студенти 3-го курсу кафедри культурології факультету мистецтв Херсонського державного університету. Але відповіді були за допомогою творчих робіт - малюнків, аплікацій, інсценувань та віршів. Викладач кафедри культурології Сергій Анатолійович Думасенко може пишатися своїми вихованцями, адже вони продемонстрували всі свої знання і вміння в роботі з картинами.
В ході роботи студенти дізналися історію популяризації кави в Європі та Німеччині, прослухали музичні композиції, присвячені каві, від кантати Баха і до сучасних імпровізацій німецьких виконавців, познайомилися з рекламою кави, починаючи від рекламних плакатів кав'ярень Берліна та сучасною продукцією рекламодавців. Кульмінацією нашої зустрічі було завдання створити рекламний ролик кави. І студенти виконали це завдання на відмінно!
Завдання для студентів-культурологів склала координатор роботи фонду «Заочний абонемент», спираючись на підручник DaF Tangram.
Дякуємо факультету мистецтв ХДУ та викладачу кафедри Думасенко С. А. за співпрацю та сподіваємося на нові зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід