Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотека відзначила День визволення України від фашистських загарбників

Бібліотека відзначила День визволення України від фашистських загарбників

30.10.2013

29 жовтня Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара до Дня визволення України від фашистських загарбників провела цикл зустрічей молоді з ветеранами «Схиляємо голови до Вічного вогню».
В цей день бібліотека вшанувала пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
Заходи пройшли у форматі «живої бібліотеки», де живі свідки виступали у якості «живих книг», що дозволило ветеранам особисто повідати усім присутнім про випробування, через які вони пройшли, визволяючи нашу країну.
Своїми спогадами ділилися ветерани найбільшої і найжахливішої в історії людства війни: Загороднюк Федір Іванович, Болотний Микола Степанович та Луценко Іван Гаврилович. Студенти морехідного училища рибної промисловості зустрічалися з ветеранами у стінах книгозбірні. Вони виявили неабияку зацікавленість спогадами. Молодь ставила запитання та уважно слухала, адже молоді розуміють, що мають унікальну нагоду поспілкуватися особисто  з ветеранами-героями.
З нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників художник-ветеран Загороднюк Федір Іванович подарував своє творіння обласній державній адміністрації. Подарунок прийняла начальник управління культури обласної державної адміністрації Корольова Ірина Володимирівна. Вона побажала ветеранам здоров’я та висловила сподівання зустрітися на святкуванні 70-ї річниці визволення України.
У кінці заходу студенти морехідного училища подякували «живим книгам» за цікаві розповіді. Незважаючи на тяжкі випробування, ці сильні духом люди гідно пройшли свій тернистий шлях. На згадку про зустріч бібліотека подарувала ветеранам книги та побажала їм довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму.
Також бібліотекою була організована зустріч з ветеранами в Білозерському професійно-технічному училищі №6. Студенти підготували для ветеранів невеличку святково-концертну програму з нагоди визволення України. Сивочолі герої були розчулені та задоволені теплим прийомом.Вхід