Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд "Читаємо книгу - дивимося мультфільм"
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотекарі - учасники круглого столу «Я - громадянин України»

Бібліотекарі - учасники круглого столу «Я - громадянин України»

03.03.2016 11:37

Діяльність Центру екологічної інформації було презентовано під час круглого столу «Я – громадянин України», який відбувся у Херсонському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Гостями круглого столу стали молода поетеса Кудрявченко Наталія та керівниця Центру екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, активістка екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» Климентенко Анастасія. Наталя читала свої поезії та розповідала про долю сучасної літератури в Україні. Анастасія розповіла про свою діяльність та найближчі екологічні акції.

На зустрічі з вихованцями різних гуртків було обговорено теми патріотизму, творчості, громадянської активності. Організатори переконані, що не так важко виховати людину, яка спроможна відверто захоплюватися рідними, навколишніми пейзажами, солов’їною мовою, розмахом народної душі, адже милування рідним – природне. Але ж Батьківщині потрібні не лише зворушені споглядальники, а господарі, будівники, захисники.

Учасники та гості погодились, що громадянин України – це людина з патріотичною самосвідомістю, громадянською відповідальністю, з високим рівнем екологічної культури, а також мужня, ініціативна, активна та готова трудитися для розквіту Батьківщини.Вхід