Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотеку відвідали представники Посольства США в Україні

Бібліотеку відвідали представники Посольства США в Україні

21.01.2013

15 січня 2012 року бібліотеку відвідали представники Посольства США в Україні: Ерік Джонсон – радник Посла США в Україні з питань преси, освіти та культури і Ольга Любинецька – помічник радника Посла США в Україні з питань преси, освіти та культури.

Головною метою візиту поважних гостей на Херсонщину було обговорення з представниками владних структур можливості проведення заходів, присвячених увічненню пам'яті національно героя США Джона Пола Джонса, діяльність якого пов’язана з історією Херсонського краю. В програмі візиту була зустріч із заступником голови обласної державної адміністрації Пономаренко Г.О., заступником міського голови Черевко С.М., представниками Херсонського козацтва та громадських організацій.

Більше 10 років наша бібліотека у партнерстві з Посольством США в Україні впроваджує інноваційні проекти, спрямовані на входження регіону до світового інформаційного простору. Одним з таких проектів є створення на базі обласної бібліотеки інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку", що носить ім'я Джона Пола Джонса.

Під час свого візиту Е.Джонсон і О. Любинецька мали можливість не лише познайомитись з діяльністю обласної книгозбірні, а й відвідали обласний краєзнавчий музей та обласний художній музей ім. О. Шовкуненко.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід