Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотеку відвідали представники Посольства США в Україні

Бібліотеку відвідали представники Посольства США в Україні

21.01.2013

15 січня 2012 року бібліотеку відвідали представники Посольства США в Україні: Ерік Джонсон – радник Посла США в Україні з питань преси, освіти та культури і Ольга Любинецька – помічник радника Посла США в Україні з питань преси, освіти та культури.

Головною метою візиту поважних гостей на Херсонщину було обговорення з представниками владних структур можливості проведення заходів, присвячених увічненню пам'яті національно героя США Джона Пола Джонса, діяльність якого пов’язана з історією Херсонського краю. В програмі візиту була зустріч із заступником голови обласної державної адміністрації Пономаренко Г.О., заступником міського голови Черевко С.М., представниками Херсонського козацтва та громадських організацій.

Більше 10 років наша бібліотека у партнерстві з Посольством США в Україні впроваджує інноваційні проекти, спрямовані на входження регіону до світового інформаційного простору. Одним з таких проектів є створення на базі обласної бібліотеки інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку", що носить ім'я Джона Пола Джонса.

Під час свого візиту Е.Джонсон і О. Любинецька мали можливість не лише познайомитись з діяльністю обласної книгозбірні, а й відвідали обласний краєзнавчий музей та обласний художній музей ім. О. Шовкуненко.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід