Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Боже, Україну збережи!"

"Боже, Україну збережи!"

20.08.2015 10:42

«Боже, Україну збережи!»

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення незалежності України, яким засвідчено створення самостійної української держави. 
З нагоди 24-річниці Незалежності України сектор періодичних видань відділу обслуговування користувачів підготував книжково-ілюстративну виставку «Боже, Україну збережи!». Представлені матеріали познайомлять  з історією здобуття Україною незалежності від найдавніших часів та її героїчним сьогоденням. Розділ «Синьо-жовтий оберіг державності» розповідає про державну символіку України та   її   історико-правову ґенезу. Розділ «Історія незалежності в портретах» познайомить з  визначними постаттями, що вплинули на формування України як незалежної держави. Розділ «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» висвітлює  уроки Майдану, що став початком нової України, та  боротьбу з агресором за свободу і незалежність України, яка триває у наш час. Ви дізнаєтесь про героїв АТО, що відстоюють  незалежність України ціною власного життя. Розділ «…Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля» розповідає про суспільно-політичні трансформації сьогодення, зокрема, про Конституційну, адміністративну,  податкову, пенсійну, судову, медичну, банківську, кадрову та інші реформи, що відбуваються в Україні. Значна частина матеріалів присвячена інтеграції України до європейського простору.
Саме здобуття Україною незалежності дає змогу побудувати власну політичну систему, яка ґрунтуватиметься на загальнолюдських цінностях, враховуватиме історичну та національну самобутність українського народу.                                                                            

Запрошуємо Вас відвідати та переглянути нашу виставку.

Вхід