Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Чорнобиль: це не має повторитися!

Чорнобиль: це не має повторитися!

29.04.2014

Відділ зберігання та реставрації бібліотечних фондів спільно з відділом обслуговування користувачів провели для учнів 8-х класів ЗОШ № 50 мультимедійний урок мужності «Чорнобиль: це не має повторитися!».
Чорнобильська катастрофа є однією з найтяжчих  трагедій у багатовіковій історії українського народу. Ще й досі, хоч і минуло вже 28 років, ми не можемо повністю оцінити або хоча б осмислити довготривалі наслідки вибуху на ЧАЕС.
Разом з тим за 28 років нагромаджено велику кількість інформації. Вона дає можливість проаналізувати до певної міри причини катастрофи, її екологічні, економічні, медико-санітарні та морально-психологічні наслідки. Обласна книгозбірня намагалася представити різнопланову інформацію про Чорнобиль.
Ведучі розповіли учням про цю масштабну катастрофу на фоні документального фільму про Чорнобильську трагедію. Діти дізналися про причини та наслідки вибуху четвертого реактора Чорнобильської АЕС, про евакуацію населення, ліквідацію наслідків аварії, подальшу долю ЧАЕС.
Також учням презентували книжково-ілюстративну виставку «Незгасимий біль». Значний інтерес викликав і бібліографічний огляд літератури «Чорнобиль: людський фактор».
З глибокою шаною школярі схилили голови перед пам'яттю героїв-рятівників, які захистили світ від страшної біди ціною свого здоров’я та життя.
Відзначення річниці Чорнобильської трагедії – це день, який  змушує нас замислитися над  долею планети та усього людства.Вхід