Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Діти, що бачать світ по-іншому

Діти, що бачать світ по-іншому

24.11.2016 09:57

Віднедавна діти, що бачать світ по-іншому, – часті гості нашої книгозбірні. Вони приходять на групові заняття у Центр екологічної інформації, на індивідуальні екскурсії по бібліотеці або разом із однолітками на бібліотечні свята і навіть просто потанцювати разом із тренером перед великим бібліотечним дзеркалом.

Вони всі різні, але всі однаково вчаться контактувати із зовнішнім світом, і бібліотека прагне допомогти їм у цьому.

 А бібліотекарі вчаться враховувати особливості читачів з аутизмом, адже людей з такими розладами стає в світі все більше. Можливо, бібліотека – взагалі одне з тих публічних місць, де можна водночас і усамітнитись, і поспілкуватись – з книгою, її автором або іншими читачами.

«Я йшов у бібліотеку і читав книги про космос, про літаки, про землетруси. Я дуже добре читав, але книги, які нам задавали на уроках, мені було читати дуже важко. Це були історії про людей і емоції, і потрібно було розібратися в тому, що люди думають і відчувають, а це важко для людей з аутизмом», – розповідає професор Стівен Шор – людина з аутизмом, який став одним з провідних світових експертів з цього розладу.

Тим, хто хоче отримати більше інформації про аутизм, пропонуємо звернути увагу на інформаційний стенд у вестибюлі бібліотеки та зазирнути у Центр для користувачів з особливими потребами нашої книгозбірні.Вхід