Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Дні Європи 2014. Діалог про цінності

Дні Європи 2014. Діалог про цінності

20.05.2014

17 травня на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара відбулися заходи з нагоди відзначення Днів Європи в Україні.
У цьому році заходи були організовані бібліотекою спільно з громадськими організаціями («Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій», «Нова хвиля для кращого майбутнього», «Норма Віта», студія «Артефакт»), фотоклубом «Свіжий погляд» та  благодійним товариством «Центр суспільних програм».
Усі, хто завітав 17 травня до бібліотеки мали змогу взяти участь у ярмарку-виставці неурядових організацій. Під час ярмарку представники громадських організацій презентували свою діяльність, розповсюджували інформаційні матеріали та надавали консультації всім бажаючим. Члени шкільних євроклубів взяли участь у краєзнавчому квесті "Слідами європейців в Херсоні". Нагородою кращим знавцям історії міста стали квитки до цирку та планетарію, які вручив заступник міського голови Черевко Сергій Миколайович. Відвідувачі бібліотеки цього ж дня мали змогу познайомитись з фотовиставкою «Вона була жахливо красивою» та великою ювілейною фотовиставкою Херсонської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Південь-2014».
Під час проведення заходів до бібліотеки завітали і несподівані гості - делегація місії ОБСЄ.
18 травня на набережній парку Слави відбувся захід «Only together» (укр. «Тільки разом»), присвячений Дню пам’яті людей, які померли від СНІДу. Гості та присутні побачили виступи музикантів, свічкову інсталяцію, розтягування квілтів, виступи учасників Одеського театру вогню та світла «ANTARES» та ін.Вхід