Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > До музею за враженнями

До музею за враженнями

11.10.2013

9 жовтня в залах Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка для студентів Херсонського національного технічного університету була проведена інтерактивна екскурсія «Класичний живопис крізь призму сучасних методик». Екскурсію для студентів підготував куратор німецькомовного фонду Гете-Інституту в Україні при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.
Студенти працювали з картинами Івана Айвазовського, Костянтина Маковського та Василя Полєнова: ознайомилися з біографією художників, відповідали на запитання екскурсоводів, складали фіктивні історії, перевтілювалися в образи персонажів картин, що розмовляли з глядачами. Всі завдання, підготовлені для екскурсантів, сприяють розвитку навичок усного мовлення німецькою мовою, розвивають образне, абстрактне і логічне мислення. Початковим і завершальним етапом роботи з кожною картиною був екскурс у світ класичної поезії. Наприкінці роботи з кожною картиною студенти отримували домашнє завдання, метою якого є розвиток навичок писемного мовлення німецькою мовою.
Екскурсія була б не повною, якщо б студентів не ознайомили з особливостями творчості цих художників. Ми вдячні заступнику директора музею з наукової роботи Дяченко Владі Василівні за змістовну розповідь про творчу манеру майстрів живопису.
Сподіваємося на нові зустрічі зі студентами і дякуємо викладачу німецької мови кафедри теорії та практики перекладу за популяризацію фонду «Заочного абонементу», що знаходиться у залах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід