Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Дружній візит Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммада Бехешті-Монфареда

Дружній візит Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммада Бехешті-Монфареда

28.09.2015 11:21

26 вересня обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара зустрічала почесних гостей. До книгозбірні з дружнім візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред.
Генеральний директор книгозбірні Надія Коротун провела для пана посла екскурсію бібліотекою. Мохаммад Бехешті-Монфаред був вражений розмірами обласної книгозбірні та кількістю її книжкового фонду, що становить майже 1 мільйон примірників. Велику зацікавленість у зарубіжних гостей викликав атлас світу 1753 року видання, що зберігається у відділі рідкісних та цінних видань.
Пан Посол зауважив, що наявність у м. Херсоні такої сучасної бібліотеки свідчить про високий рівень культури його мешканців.
На згадку про теплу зустріч Мохаммад Бехешті-Монфаред залишив зворушливі вірші у книзі відгуків Гончарівки. Колектив обласної бібліотеки висловлює щирі сподівання на нову зустріч із паном Мохаммадом та плідну довготривалу співпрацю.Вхід