Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Дружній візит Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммада Бехешті-Монфареда

Дружній візит Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммада Бехешті-Монфареда

28.09.2015 11:21

26 вересня обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара зустрічала почесних гостей. До книгозбірні з дружнім візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред.
Генеральний директор книгозбірні Надія Коротун провела для пана посла екскурсію бібліотекою. Мохаммад Бехешті-Монфаред був вражений розмірами обласної книгозбірні та кількістю її книжкового фонду, що становить майже 1 мільйон примірників. Велику зацікавленість у зарубіжних гостей викликав атлас світу 1753 року видання, що зберігається у відділі рідкісних та цінних видань.
Пан Посол зауважив, що наявність у м. Херсоні такої сучасної бібліотеки свідчить про високий рівень культури його мешканців.
На згадку про теплу зустріч Мохаммад Бехешті-Монфаред залишив зворушливі вірші у книзі відгуків Гончарівки. Колектив обласної бібліотеки висловлює щирі сподівання на нову зустріч із паном Мохаммадом та плідну довготривалу співпрацю.Вхід