Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Думати важко, тому найчастіше судять»

«Думати важко, тому найчастіше судять»

15.10.2013

Це висловлювання належить видатому швейцарському вченому, психологу, психоаналітику, засновнику психоаналізу Карлу Густаву Юнгу, якому була присвячена зустріч зі студентами другого курсу кафедри практичної психології Херсонського державного університету. На цю зустріч  нас запросили викладачі кафедри.
Щоб зрозуміти сутність людини, треба проникнути в її  душевний світ і дізнатися історію її життя, так вважав К. Г. Юнг. Координатор роботи фонду «Заочного абонементу» Гете-Інституту в Україні при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці, познайомив студентів з історією родини великого вченого, з особами, які відіграли важливу роль в його науковій кар’єрі, а саме Крафт-Ебінг, Фройд, Бльойлер, провів відео екскурсії  містами, де жив, вчився та працював психолог, а це Базель і Цюріх, і разом зі студентами вирушили до вод Рейнського водоспаду, біля якого ріс маленький хлопчик Карл і під шум якого він засинав. Саме його сни стали основою для майбутніх досліджень. На свої сни спирався великий вчений, коли стояв біля витоків нової ери психоаналізу.
Сподіваємося, що знайомство з творцем психоаналізу наштовхне молодих людей на більш детальне вивчення науки, як в свій час ознайомлення з працею Крафт-Ебінга підштовхнуло молодого К. Г. Юнга на вибір наукового шляху.
Дякуємо завідуючій кафедрою практичної психології Тавровецькій Наталії Іванівні за допомогу в організації заходу та чекаємо нових зустрічей  у залах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачівВхід