Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Екоцентр – активний учасник шкільного тижня екології

Екоцентр – активний учасник шкільного тижня екології

11.11.2016 11:18
Бібліотека стала активним учасником тижня екології у навчально-виховному комплексі №48. На початку тижня учні відвідали Центр екологічної інформації та потрапили на інформаційний портал «Заповідники та національні природні парки Херсонщини».
В свою чергу, бібліотекарі також завітали до школярів та в рамках тижня екології провели низку заходів. Так, для учнів 6-А та 7-Б класів було проведено екозустріч «Збережемо Чорне море». Школярі дізналися про щорічне відзначення Міжнародного дня Чорного моря (31 жовтня). Під час зустрічі було приділено увагу особливостям моря та його мешканцям. Крім того, учні довідалися про основні загрози та екологічні проблеми моря, порозмірковували про роль антропогенного чинника в цих проблемах та навіть спробували знайти шляхи їх вирішення. Захоплюючі історії, відео та фото про Чорне море надихнули учнів на створення власних віршів-буріме про море.  
А учні 10 класу під час уроку потрапили на тренінг «Курс відповідального споживача», де дізналися про важливість ресурсозбереження. Також їм надали конкретні поради, як можна зберегти природні ресурси Землі та власні ресурси вдома. Після тренінгу учні отримали пам’ятки з інформацією про пункти прийому вторсировини в Херсоні та лайфхаки для раціонального використання ресурсів у побуті.

Під час зустрічей бібліотекарі закликали школярів оберігати навколишнє середовище завжди, а не лише протягом тижня екології. Давайте турбуватися про наше місто разом!  

 Вхід