Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Екоцентр – активний учасник шкільного тижня екології

Екоцентр – активний учасник шкільного тижня екології

11.11.2016 11:18
Бібліотека стала активним учасником тижня екології у навчально-виховному комплексі №48. На початку тижня учні відвідали Центр екологічної інформації та потрапили на інформаційний портал «Заповідники та національні природні парки Херсонщини».
В свою чергу, бібліотекарі також завітали до школярів та в рамках тижня екології провели низку заходів. Так, для учнів 6-А та 7-Б класів було проведено екозустріч «Збережемо Чорне море». Школярі дізналися про щорічне відзначення Міжнародного дня Чорного моря (31 жовтня). Під час зустрічі було приділено увагу особливостям моря та його мешканцям. Крім того, учні довідалися про основні загрози та екологічні проблеми моря, порозмірковували про роль антропогенного чинника в цих проблемах та навіть спробували знайти шляхи їх вирішення. Захоплюючі історії, відео та фото про Чорне море надихнули учнів на створення власних віршів-буріме про море.  
А учні 10 класу під час уроку потрапили на тренінг «Курс відповідального споживача», де дізналися про важливість ресурсозбереження. Також їм надали конкретні поради, як можна зберегти природні ресурси Землі та власні ресурси вдома. Після тренінгу учні отримали пам’ятки з інформацією про пункти прийому вторсировини в Херсоні та лайфхаки для раціонального використання ресурсів у побуті.

Під час зустрічей бібліотекарі закликали школярів оберігати навколишнє середовище завжди, а не лише протягом тижня екології. Давайте турбуватися про наше місто разом!  

 Вхід