Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотечний урок «Електронний каталог - ефективний інструмент пошуку інформації через Інтернет»

Бібліотечний урок «Електронний каталог - ефективний інструмент пошуку інформації через Інтернет»

04.12.2013

Нещодавно (3.12.2013) працівники відділу обслуговування  відвідали Херсонський Таврійський ліцей мистецтв з інформаційним заходом «Електронний каталог - ефективний інструмент пошуку інформації через Інтернет».
У сучасному світі все дедалі частіше пошук своєчасної, унікальної та необхідної інформації потребує не тільки часу, але й і спеціальних знань. Адже з розвитком Інтернету - основного інформаційного джерела - знайти  корисну, а головне - безкоштовну інформацію без  реклами та спаму стає  все складніше. Тому учням, студентам, науковим фахівцям, а також різновіковим дослідникам  все частіше доводиться звертатися до фондів наукових бібліотек. Для полегшення цього завдання більшість фундаментальних бібліотек на власних сайтах розміщують електронні каталоги, які відображають практично всі інформаційні ресурси установи. До числа таких бібліотек входить й провідний культурно-інформаційний центр півдня України - Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара, яка однією з перших  почала популяризувати власні фонди у мережі, а у 2011 році її сайт було визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу бібліотечних Інтернет сайтів.
Протягом сорока п'яти хвилин учні десятого класу музично-театрального факультету змогли познайомитися не тільки з електронним каталогом та іншими онлайн ресурсами нашої книгозбірні, але й дізналися про можливості сервісів «міжбібліотечний  абонемент» та «електронна доставка документа», які спрямовані на поліпшення пошукової роботи користувачів при виконанні певного наукового дослідження. Безумовно, після подібних заходів кількість онлайнових користувачів сайту бібліотеки суттєво збільшиться.

Вхід