Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Фестиваль української мови «Зачаруй мене розмовою, українською мовою»

Фестиваль української мови «Зачаруй мене розмовою, українською мовою»

29.11.2012

28 листопада в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара пройшов фестиваль «Зачаруй мене розмовою, українською мовою», присвячений Дню української писемності та мови.

Протягом фестивалю учасники не тільки дізналися про виникнення української писемності та історію становлення української мови, але змогли доторкнутися до милозвучного українського слова через народний фольклор, національну поезію, українські пісні тощо.

Народні пісні виконували ансамбль народної пісні «Берегиня» та учасник клубу реконструкції «Лицарі великого степу» Ветрук Є. Українська пісня лунала у виконанні ансамблю бандуристів музичної школи №3, солістки театру естрадної пісні «Тік-так» Нещеретової К., студентки музичного училища Косенко Н.

Особливу увагу глядачів викликали учні Таврійського ліцею мистецтв Захарова А. та Цілик Є., що виконували власні поетичні твори, а також артист обласної філармонії Любомир Солецький, який зачарував аудиторію читанням українських гуморесок.

Також учасники фестивалю  мали можливість взяти участь у конкурсах та вікторинах, заспівати в караоке популярні українські пісні.Вхід