Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Фестиваль української мови «Зачаруй мене розмовою, українською мовою»

Фестиваль української мови «Зачаруй мене розмовою, українською мовою»

29.11.2012

28 листопада в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара пройшов фестиваль «Зачаруй мене розмовою, українською мовою», присвячений Дню української писемності та мови.

Протягом фестивалю учасники не тільки дізналися про виникнення української писемності та історію становлення української мови, але змогли доторкнутися до милозвучного українського слова через народний фольклор, національну поезію, українські пісні тощо.

Народні пісні виконували ансамбль народної пісні «Берегиня» та учасник клубу реконструкції «Лицарі великого степу» Ветрук Є. Українська пісня лунала у виконанні ансамблю бандуристів музичної школи №3, солістки театру естрадної пісні «Тік-так» Нещеретової К., студентки музичного училища Косенко Н.

Особливу увагу глядачів викликали учні Таврійського ліцею мистецтв Захарова А. та Цілик Є., що виконували власні поетичні твори, а також артист обласної філармонії Любомир Солецький, який зачарував аудиторію читанням українських гуморесок.

Також учасники фестивалю  мали можливість взяти участь у конкурсах та вікторинах, заспівати в караоке популярні українські пісні.Вхід