Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Перший інтерактивний захід Жива Бібліотека

Перший інтерактивний захід Жива Бібліотека

23.12.2010

16 грудня відбувся перший інтерактивний захід Жива Бібліотека (ЖБ) , спрямований на спілкування між людьми, що походять з різних соціально-етнічних контекстів. Мета заходу – познайомити молодих людей з альтернативними точками зору та сприяти більш поінформованому вибору молоді, зокрема у тому, що стосується ставлення до інших соціальних груп.

Модель Живої Бібліотеки “Ініціативи розмаїття” була адаптована Представництвом Міжнародної Організації Міграції в Україні у 2007 році, а організатори заходу в Херсоні – представники Херсонської ОУНБ та єврейської жіночої організації “Кешер”- пройшли тренінг з проведення ЖБ (Київ, вересень 2010 р.) і вирішили провести першу зустріч у форматі ЖБ в рамках святкування Міжнародних Днів толерантності і прав людини.

Цього разу Читачами були ліцеїсти Херсонського Академічного ліцею при ХДУ, а Книжками – представники єврейської спільноти, волонтер Корпусу Миру США (американка українського походження) та нігерійці-студенти Морського інституту . Спілкування відбувалось у невеличких групах, вільно обговорювались питання культурного розмаїття, народних звичаїв і традицій тощо; спілкувались російською, українською, англійською.

На питання: "Що найбільше вразило під час читання Книжок?"- учасники заходу відповіли: відкритість Книжок; те, що їм в Україні подобається; знання інших мов; посмішки та доброзичливість; обізнаність і цікавість до нашої культури; добре ставлення до України.

Наша бібліотека планує проводити такі заходи регулярно, тож якщо ви відчуваєте себе цікавою Книжкою або хочете стати Читачем Живої Бібліотеки – звертайтесь за інформацієй до відділу реєстрації бібліотеки або за тел. 266-397. Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід