Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Фокус-семінар директорів ЦБС області “Бібліотека та знання: виклики сучасного світу”

Фокус-семінар директорів ЦБС області “Бібліотека та знання: виклики сучасного світу”

30.04.2011

З 26 по 28 квітня на базі Регіонального тренінгового центру за підтримки  програми “Бібліоміст” проходив 3-денний фокус-семінар директорів бібліотек області “Бібліотеки та знання: виклики сучасного світу”.

В перший день учасники заходу (а це не тільки бібліотекарі публічних бібліотек, а й представники вузівських бібліотек м. Херсона), завдяки підтримці Херсонського обласного бібліотечного товариства, відвідали своїх колег з Миколаївської області. Під час  візиту херсонці ознайомилися  з досвідом роботи модельних бібліотек   Жовтневої ЦБС, зустрілися з представниками місцевої влади. В обласній універсальній науковій бібліотеці ім.  О.Гмирьова відбувся  “круглий стіл” за участю бібліотекарів двох областей.

Не  менш насиченою була  подальша програма семінару. Під час зустрічі з начальником управління культури та туризму  Херсонської обласної  державної адміністрації І.В.Корольовою директори ЦБС отримали змістовні відповіді на питання, що їх хвилюють. Проблема “Бібліотека в правовому полі”, що найбільш турбує керівників бібліотек, була висвітлена у виступі заст. генерального директора ОУНБ  Г.В.Шендерук.  Моніторинг планово-звітної документації ЦБС (виступ зав. науково-методичним відділом  ОУНБ Т.Л.Сватули) дозволив виявити деякі проблеми в роботі ЦБС області та намітити шляхи їх вирішення.

Цікавою виявилася скайп-конференція з директорами ЦБС Миколаївської області за участю директора Каланчацької ЦБС Н.В.Федкевич та зав. Новопавлівською сільською бібліотекою-філією  Каланчацької ЦБС Л.М.Шаваровською.

Позитивний  відгук учасників семінару отримали матеріали на допомогу самоосвіті директора  “Читаючий керівник” та історії успіху “Успішний керівник”.

Отже, бібліотекарі отримали нові знання, ознайомилися з перспективами та шляхами розвитку бібліотек, мали змогу поспілкуватися з колегами. 04.05.2011 18:30
Наталі

Незабутні враження від участі в семінарі, побачене і почуте надихає на втілення нових ідей і задумів! 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід