Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Гідність і справедливість для всіх нас

Гідність і справедливість для всіх нас

29.12.2013

23 грудня 2013 року  Херсонська ОУНБ ім. Олеся Гончара  завітала до Херсонського Апеляційного суду на День відкритих дверей  та провела для студентів 1 курсу юридичного факультету Херсонського державного університету інтерактивну годину права «Гідність і справедливість для всіх нас».
В ході заходу шляхом обговорення було з’ясовано, що таке права людини. Значна увага була присвячена висвітленню історії прав людини. Присутнім був запропонований однойменний відеофільм, в якому розповідалося про почуття свободи, рівності, які проявлялись у людства поступово, формуючись від античного уявлення про нерівність людей і до філософії природних прав людини епохи Просвітництва, «Білля про права» в США та Декларації прав і свобод людини 1948 р.  Також студентам були запропоновані  відеосюжети, після перегляду яких необхідно було визначити  відповідні  статті Декларації прав людини. Молодь виявила значний інтерес до обговорення проблем прав людини.
Наприкінці заходу ведуча наголосила, що у кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх і вміти ними користуватися. Але прагнучи відстояти свої права, не треба порушувати  права інших!Вхід