Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Гідність і справедливість для всіх нас

Гідність і справедливість для всіх нас

29.12.2013

23 грудня 2013 року  Херсонська ОУНБ ім. Олеся Гончара  завітала до Херсонського Апеляційного суду на День відкритих дверей  та провела для студентів 1 курсу юридичного факультету Херсонського державного університету інтерактивну годину права «Гідність і справедливість для всіх нас».
В ході заходу шляхом обговорення було з’ясовано, що таке права людини. Значна увага була присвячена висвітленню історії прав людини. Присутнім був запропонований однойменний відеофільм, в якому розповідалося про почуття свободи, рівності, які проявлялись у людства поступово, формуючись від античного уявлення про нерівність людей і до філософії природних прав людини епохи Просвітництва, «Білля про права» в США та Декларації прав і свобод людини 1948 р.  Також студентам були запропоновані  відеосюжети, після перегляду яких необхідно було визначити  відповідні  статті Декларації прав людини. Молодь виявила значний інтерес до обговорення проблем прав людини.
Наприкінці заходу ведуча наголосила, що у кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх і вміти ними користуватися. Але прагнучи відстояти свої права, не треба порушувати  права інших!Вхід