• 16 серпня о 16.00 на ІІІ поверсі книгозбірні відбудеться відкриття виставки «Білоруси з Україною в серці», що присвячена Дню Незалежності України. 34 картини вже побачила вся країна, і тепер херсонці також матимуть можливість ознайомитися з надзвичайною експозицією і скласти свої власні враження про надбання білоруських митців.

  Детальніше...

 • Гончарівка розпочинає впровадження нового проекту «Територія єдності». Він створений задля комплексного інформаційного забезпечення мешканців прикордонних районів Херсонщини та населення окупованої території достовірною, оперативною та актуальною інформацією.

  Детальніше...

 • Якщо ви – активні та креативні і зуміли зберегти смак до життя, беріть участь у благодійній акції «Третій вік: задоволення від читання» для літніх людей. У рамках акції відбудеться конкурс есе «Моя книжкова полиця» для читачів від 60 років.

  Детальніше...

 • Серед когорти видатних діячів України, які боролися за українське національне виховання молоді, особливо своєрідною є постать видатного педагога-новатора, психолога, письменника Григорія Ващенка. Він відстоював гармонійне виховання усіх трьох елементів душі: розуму, почуттів і волі відповідно до обдарованості та інших природних властивостей людини.

  Детальніше...

 • Реалізується загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!». Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. 

  Детальніше...

 • Цього року журнал «Визвольний Шлях» святкує своє 70-річчя. Уже в самій назві легендарного видання висловлена ідея, якій воно покликане служити: тільки йдучи шляхом визвольних змагань, можна осягнути незалежність України. У фондах книгозбірні зберігаються номери журналу з 1954 по 2008 роки.

  Детальніше...

 • Ви соціально активні, комунікабельні та бажаєте організувати у стінах нашої бібліотеки захід, що зацікавить дорослих чи маленьких мешканців і гостей нашого міста? Ми відкриті для всіх та з радістю співпрацюємо з організаціями та особами, що пропонують нові творчі ідеї! Відтепер пропозиції щодо співпраці можна надіслати, скориставшись формою «Заявка на проведення заходу», розміщеною під кнопкою «Звертайтеся» у верхньому меню сайту. Чекаємо на цікаві пропозиції!

 • Оновити свій гардероб власними руками запрошуємо на курсах крою та шиття. У вас немає швейної машинки? Пропонуємо скористатися нашою електричною швейною машиною Janome Decor, яка виконує 23 швейні операції. Керівник курсів – професіонал з пошиття жіночого одягу. Інформація за тел.: 22-44-30; (095) 600-59-19.

 • Для того, аби довести, що бібліотека – це вир емоцій та яскравих подій, а всередині ніколи не буває порожньо, кипить життя та господарює гарний настрій, ми продовжуємо наш фотопроект «Photo Stream».

  Перейти до перегляду...

 • Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській акції

  "Бібліотека українського воїна"

Видатні постаті та події України

04.08.2018
Антін Крушельницький – 140 років від дня народження
Він був представником славетного роду Крушельницьких, історія якого є прикладом трагічної історії галицької інтелігенції ХХ століття. Інтелігенції, яку сталінський режим знищував цілими родинами. Антін Крушельницький – відомий український письменник, есеїст, науковець, літературний критик, журналіст,... Детальніше
02.08.2018
Кость Буревій – 130 років від дня народження
«…Людина трьох різних життів, – писав про нього у своїй книзі «Розстріляне Відродження» (Мюнхен, 1959) Юрій Лавріненко. – Перше життя було типовим життям «всеросійського» професіонального революціонера-підпільника, активного діяча, а потім і члена... Детальніше
18.07.2018
Іван Стрельбицький – 190 років від дня народження
Українці ніколи не були в ар’єргарді військово-технічної творчості. Найчастіше вони задавали нові орієнтири європейському та світовому військово-технічному й військово-стратегічному мистецтву. Не став винятком і рід Стрельбицьких, який неодноразово прославляв Україну. У Києві, Почаєві та Чернігові... Детальніше
16.07.2018
Василь Барка – 110 років від дня народження
Його творчість належить до елітної культури. Її варто осягати поступово, невеликими дозами, як читається, наприклад, Біблія, як приймаються хворими дорогі, але дуже якісні ліки... Вона ніколи не буде читатися «широким загалом», та це й не потрібно. Досить того, що світло від неї неодмінно... Детальніше
05.05.2018
Ганна Барвінок – 190 років від дня народження
Вона була першою письменницею нової української літератури, чільною представницею літератури етнографічного реалізму. Її твори дістали в цілому шанобливу оцінку Бориса Грінченка, який стверджував, що «кращі її оповідання належать і до кращих зразків українського письменства»; Дмитра Дорошенка,... Детальніше

Наші партнерські проекти та web-проекти

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день