• Гончарівка впроваджує проект «Територія єдності». Він створений задля комплексного інформаційного забезпечення мешканців прикордонних районів Херсонщини та населення окупованої території достовірною, оперативною та актуальною інформацією.

  Детальніше...

 • Запрошуємо на презентацію книжки Анатолія Кичинського, відомого українського поета, художника, лауреата Шевченківської премії, «Жива і скошена тече в мені трава». Презентація відбудеться в рамках засідання клубу «Дивослово» 17 жовтня о 16.00 (ІІІ поверх, інформаційно-бібліографічний відділ). На заході буде можливість придбати книжку. Не упустіть шанс насолодитися найкращими зразками української поезії!

  Детальніше...

 • 18 жовтня о 14.00 (ІІ поверх, відділ краєзнавства) запрошуємо шанувальників чуттєвої лірики  на вечір-спогад, присвячений українській поетесі, члену НСПУ, просвітянці Валентини Наумич. Її твори тримають за серце, бентежать, надихають на доброчинні справи, прищеплюють любов до української землі, до рідної мови, утверджують родинні цінності… Захід проводиться спільно з обласною організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка.

 • Відділ документів іноземними мовами та інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» оголошують набір на курси англійської мови. Курс розрахований на тих, хто тільки починає вивчати англійську мову. Просимо звертатися усіх бажаючих віком від 14 років. Заняття проходитимуть щосереди з 16.00 та щосуботи з 11.00. Детальну інформацію ви можете отримати за телефоном: 32-18-30 (крім п'ятниці).

 • Хоча комікс-культура прийшла до нас нещодавно, вона стрімко розвивається і вже набирає популярності у всіх куточках України. Тому відділ абонемента радий повідомити, що відкрилася зона коміксів, куди запрошуються особливо нетерплячі поціновувачі шедеврів сканлейту!

  Детальніше...

 • Бібліотека спільно з фондом Brain Basket Foundation за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» з метою сприяння розвитку ІТ освіти в Україні, зокрема у місті Херсоні, започаткувала курси для програмістів. У 2018 році оголошено набір двох груп учасників – IT-Moms (для жінок, які перебувають у декретній відпустці) та WOW Teachers (для вчителів інформатики). Інформація за тел.: (050) 494-51-59.

  Детальніше...

 • Реалізується загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!». Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. 

  Детальніше...

 • Цього року газета «Державний Вістник» – головне видання періоду правління гетьмана П. Скоропадського – святкує своє 100-річчя. Друковане слово завжди було грізною зброєю в арсеналі революційної боротьби, а гортаючи сторінки номерів цієї газети за 1918 рік, які наявні у фондах відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів книгозбірніповертаєшся до подій сторічної давнини.

  Детальніше...

 • Ви соціально активні, комунікабельні та бажаєте організувати у стінах нашої бібліотеки захід, що зацікавить дорослих чи маленьких мешканців і гостей нашого міста? Ми відкриті для всіх та з радістю співпрацюємо з організаціями та особами, що пропонують нові творчі ідеї! Відтепер пропозиції щодо співпраці можна надіслати, скориставшись формою «Заявка на проведення заходу», розміщеною під кнопкою «Звертайтеся» у верхньому меню сайту. Чекаємо на цікаві пропозиції!

 • Оновити свій гардероб власними руками запрошуємо на курсах крою та шиття. У вас немає швейної машинки? Пропонуємо скористатися нашою електричною швейною машиною Janome Decor, яка виконує 23 швейні операції. Керівник курсів – професіонал з пошиття жіночого одягу. Інформація за тел.: 22-44-30; (095) 600-59-19.

 • Для того, аби довести, що бібліотека – це вир емоцій та яскравих подій, а всередині ніколи не буває порожньо, кипить життя та господарює гарний настрій, ми продовжуємо наш фотопроект «Photo Stream».

  Перейти до перегляду...

 • Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській акції

  "Бібліотека українського воїна"

Видатні постаті та події України

18.10.2018
Євгенія Ярошинська – 150 років від дня народження
Вона – українська письменниця, фольклорист, педагог, громадський діяч. Разом із Н. Кобринською та О. Кобилянською брала участь у розгортанні жіночого руху в Галичині та на Буковині, збирала та записувала перлини української народної творчості, займалася просвітницькою діяльністю. Та попри це все... Детальніше
14.10.2018
14 жовтня – один день в історії України
14 жовтня в Україні є особливим днем, який щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої держави. У цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці.... Детальніше
08.09.2018
Наталія Ужвій – 120 років від дня народження
Вона є однією із складних постатей вітчизняної культури ХХ століття. Жінка, котра не на словах, а справді є «першою українською радянською актрисою» театру і кіно. Вона  – народна артистка СРСР (1944), лауреат Сталінських премій (1946, 1949, 1951), Державної премії УРСР ім.... Детальніше
29.08.2018
Людмила Старицька-Черняхівська – 150 років від дня народження
Її родина була осередком українського духу Наддніпрянщини, тут не згасала національна ідея, пам'ять про славне минуле українського народу, його побут, звичаї, панувала особлива літературна атмосфера, звучала співоча українська мова. В їх домі бували частими гостями діячі Громади – О. Русов,... Детальніше
04.08.2018
Антін Крушельницький – 140 років від дня народження
Він був представником славетного роду Крушельницьких, історія якого є прикладом трагічної історії галицької інтелігенції ХХ століття. Інтелігенції, яку сталінський режим знищував цілими родинами. Антін Крушельницький – відомий український письменник, есеїст, науковець, літературний критик, журналіст,... Детальніше

Наші партнерські проекти та web-проекти

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день