Новини > Індивідуальний підхід до кожного

Індивідуальний підхід до кожного

Всі новини
01.04.2015 07:13

31 березня в рамках проведення бібліотечного десанту співробітниками відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів був організований виїзд в Херсонську міську організацію «Клуб раннього розвитку і дозвілля» «Смайлік» - єдиний клуб в Херсоні, в якому проводять розвиваючі заняття в монтессорі-середовищі.
Внесок Марії Монтессорі в дошкільну педагогіку колосальний. Її двічі висували на Нобелівську премію.
Методика Монтессорі - система педагогічного виховання, запропонована італійським педагогом, лікарем, вченою Марією Монтессорі, введена в практику з 1906 року. Ця педагогіка заснована на індивідуальному підході педагога до кожної дитини: малеча постійно сама обирає дидактичний матеріал і тривалість занять, розвиваючись у власному ритмі і напрямі.
Роль Монтессорі-педагога полягає не у навчанні, а в керівництві самостійною діяльністю дитини.
Увазі педагогів, що працюють по цій системі, був запропонований огляд сучасної літератури, авторами якої є послідовники її методики і електронна презентація прижиттєвих видань праць Марії Монтессорі.
Монтессори Мария.
Дом ребенка [Текст] : метод науч. педагогики/ М. Монтессори; пер. С.Г. Займовский, вступ. ст. Г. Гольмс - М. : Задруга, 1913. - 330 с.

Монтессори Мария.
Самовоспитание и самообучение в начальной школе. [Текст] : с 11-ю рис./ М.Монтессори; пер. Р. Ландсберг - Москва : Работник просвещения, 1922. - На обл. дата изд.: 1923. - 199, [1] с.

Педагоги, що професійно займаються цією методикою, вивчили багато книг, написаних або самою Марією Монтессорі, або випущені відповідною асоціацією, але знайомство з раритетними виданнями, які дбайливо зберігаються у фондах основного книгосховища бібліотеки, було для них несподіваним сюрпризом.
Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері, педагоги розповіли багато цікавого з досвіду роботи, познайомили з розвиваючими іграшками, що базуються на матеріалах, які придумала Монтессорі.
Ми дякуємо керівника «Клубу раннього розвитку і дозвілля «Смайлік» Буйненко Людмилу Віталіївну за допомогу в організації зустрічі і сподіваємося на подальшу співпрацю.
Завжди турбуємося про своїх читачів, прагнучи знайти індивідуальний підхід до кожного, заснований на виявленні їх професійних інтересів та захоплень.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день