Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Кава має бути гарячою, як пекло..."

"Кава має бути гарячою, як пекло..."

09.12.2014

«Кава має бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов» - так стверджував відомий французький політик і дипломат Шарль Моріс де Талейран-Перигор. Темі кави присвячена експозиція вишитих робіт  Ольги Дереш, представлена в рамках фестивалю «Тижня таврійських мистецтв/ Забалка-2014».
В наш час важко уявити собі європейця, який не насолоджувався б цим дивним і чудодійним напоєм. Кава повільно прокладала собі шлях на європейський ринок, її історія в Європі багата фактами і подіями. Тому дана тема дуже цікава для майбутніх істориків, студентів кафедри всесвітньої історії Херсонського державного університету, які відвідали нашу бібліотеку зі своїм викладачем Бойко Олегом Юрійовичем. Співробітники сектору обліку користувачів бібліотеки підготували для студентів матеріал, який може бути корисний їм як майбутнім історикам. Тим більше, що чимало для поширення кави по Європі зробив і наш козак Юрій - Франц Кульчицький (1640-1694), завдяки йому ми всі можемо насолоджуватися кавою по-віденськи. А ще ми слухали кавову кантату та майстрували - створювали образи, навіяні ароматом кави. Було дуже цікаво. Саме під час заходу до нашої бібліотеки завітав Кушерець Василь Іванович - доктор філософських наук, професор, голова Товариства «Знання» України, заслужений діяч науки і техніки України. Тема нашої зустрічі його дуже зацікавила. Василь Іванович приєднався до нашого заходу і не лише розповів цікаві факти про каву та її види, але й подарував студентам авторські книги про Т. Г. Шевченка зі своїм автографом і найкращими побажаннями. Наша бібліотека також отримала від автора декілька книг.
Студенти із задоволенням брали участь у заході, чим дуже порадувати свого викладача. Можливо, він відкрив для себе деяких студентів із зовсім іншого боку. Ми сподіваємося, що наша зустріч у стінах бібліотеки була не останньою та бажаємо студентам успіхів у навчанні.

Сектор обліку користувачівВхід