Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Казки студентського життя"

"Казки студентського життя"

06.04.2015 10:18

Таку назву мав конкурс студентських відеофільмів про «нелегке життя» студентів Херсонського національного технічного університету. Конкурс був оголошений кафедрою теорії та практики перекладу і підтриманий нашою бібліотекою в рамках роботи проекту «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні. Бібліотека Гете-Інституту надала для переможців подарунки з Гете-шопу, магазину, в якому можна придбати ексклюзивну продукцію з логотипом Гете-Інституту. Ідея конкурсу полягала в тому, щоб студенти взяли за основу сюжет однієї з німецьких казок та інтерпретували її у сучасне життя. Але творчий підхід та оригінальність конкурсантів вирішили не обмежувати.
Переможців конкурсу обирали за номінаціями: краща головна роль, найкраща роль другого плану, найкращий режисер, найкращий монтаж, найкраще озвучення фільму.
До кінця березня члени журі конкурсу, а це  викладачі кафедри теорії і практики перекладу, назвали переможців. Кращим відеофільмом став сюжет за казкою «Золотий талер», за оригінальність - друге місце отримав фільм А. Борисевича, а також названі імена переможців у номінаціях. Ними стали: Віка Самойленко, Ірина Петровська, Тетяна Калищак, Квасницька Дар'я, Інна Самойлова, Світлана Колосова. Від усієї душі вітаємо переможців і чекаємо в гості для нагородження. Керівник проекту «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні Сюзанна Тайхманн приєднується до наших привітань і щиро рада за переможців.

Сектор обліку користувачів

Вхід