Новини
09.12.2016 12:11

Мистецтво керувати часом: складно, але можливо
Спитайте, кому хоч раз у житті не вистачало часу? Хто хоч раз жалкував про те, що доба розрахована лише...

08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Керування навчальною діяльністю на уроках німецької мови

Керування навчальною діяльністю на уроках німецької мови

30.04.2015 08:22

Так називався черговий семінар для викладачів німецької мови херсонських шкіл. Координатор роботи фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні підготувала методичну літературу в рамках даної теми і презентувала її викладачам. Як завжди, були багато практичних завдань, роботи в групах і парах. Особливий інтерес викликали методичні посібники «Handbuch Sprachfröderung durch Bewegung» Ренати Ціммер і «Spielend Wissen fertigen: effektiv und nachhaltig» Клаудії Гретцебах. Дані посібники описують ігрові і рухливі форми роботи на уроці, а також навчальні ігри для розвитку навичок говоріння німецькою мовою.
Окремо була виділена така форма мотивації навчання, як театральні постановки. Досвід в цьому напрямку роботи у викладачів вже є і вони поділилися власними успіхами. Ольга Щира, викладач НВК № 56, представила відеофільм з учнівською постановкою казки братів Грімм «Золотий гусак». Наша бібліотека має в своїх фондах літературу, надану Гете-інститутом зі сценаріями і рекомендаціями при підготовці шкільних театральних постановок.
Ми завжди раді зустріти в стінах нашої бібліотеки викладачів і дякуємо методисту міського управління освіти Ірині Дмитрівні Адамовській за допомогу в організації зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід