Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Керування навчальною діяльністю на уроках німецької мови

Керування навчальною діяльністю на уроках німецької мови

30.04.2015 08:22

Так називався черговий семінар для викладачів німецької мови херсонських шкіл. Координатор роботи фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні підготувала методичну літературу в рамках даної теми і презентувала її викладачам. Як завжди, були багато практичних завдань, роботи в групах і парах. Особливий інтерес викликали методичні посібники «Handbuch Sprachfröderung durch Bewegung» Ренати Ціммер і «Spielend Wissen fertigen: effektiv und nachhaltig» Клаудії Гретцебах. Дані посібники описують ігрові і рухливі форми роботи на уроці, а також навчальні ігри для розвитку навичок говоріння німецькою мовою.
Окремо була виділена така форма мотивації навчання, як театральні постановки. Досвід в цьому напрямку роботи у викладачів вже є і вони поділилися власними успіхами. Ольга Щира, викладач НВК № 56, представила відеофільм з учнівською постановкою казки братів Грімм «Золотий гусак». Наша бібліотека має в своїх фондах літературу, надану Гете-інститутом зі сценаріями і рекомендаціями при підготовці шкільних театральних постановок.
Ми завжди раді зустріти в стінах нашої бібліотеки викладачів і дякуємо методисту міського управління освіти Ірині Дмитрівні Адамовській за допомогу в організації зустрічі.

Сектор обліку користувачівВхід