Головна > «КниГуру» абонемента

«КниГуру абонемента»

Нещодавно відділ абонемента отримав велику партію нових книг, які можна побачити на виставці «КниГуру: нові надходження».

Поспішаємо потішити тих, хто так очікував на книгу Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Вона вже у книгозбірні!

Ті, хто захоплюється психологією, зможуть знайти для себе відповіді на хвилюючі їх питання. Наприклад, бестселер Патріка Ленсіоні «5 вад у роботі команди. Історії реальних викликів та перемог» допоможе отримати потужну, дієву модель створення згуртованої команди. Не фінанси, не стратегія чи технології, а саме злагоджена командна робота є основною перевагою в конкурентній боротьбі, вважає відомий американський консультант. А ось отримати п'ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса можна, прочитавши книгу Майкла Кусумано і Девіда Йоффі «Стратегія геніїв». Якщо ви прагнете змінити своє життя на краще, але не знаєте, як саме, якщо відчуваєте у собі приховані таланти і маєте заповітні мрії – книга Барбари Шер і Барбари Сміт «Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти» саме для вас. Це видання допоможе налагодити особисті стосунки, здобути гідну роботу, творчо реалізуватися, навчитися мріяти правильно!

Філологам і усім, хто цікавиться історією української літератури ΧΧ – поч. ΧΧI ст., пропонуємо 3-й том праці за ред. проф. В. І. Кузьменка, в якому висвітлюється творчість саме сучасних авторів. 

У розділі «Золоті письменники України» можна прочитати нові твори А. КокотюхиД. Кешеля, Д. Корній, Н. Фіалки та інших. Також тут представлена серія «Дорожні історії». Усі сюжети якимось чином пов'язані з подорожами на автомобілях, мотоциклах, маршрутках тощо. Але направду ці історії про нас із вами – із нашими проблемами, переживаннями, коханням, розчаруваннями, але з вірою в те, що все буде добре. А про мандрівки до різних країн світу можна дізнатися, читаючи твори із серії «Відкрий світ». Це збірки оповідань, автори яких подовгу мешкали, або й досі живуть за кордоном. Вони розповідають про побачене – подібне чи відмінне від нашого життя в Україні, показують народні традиції та культурну спадщину інших країн. Для любителів детективу є серії «Детективна агенція ВО» та «Український детектив».

І ще: ми отримали багато художніх творів зарубіжних письменників (вперше українською мовою)! Серед них: Ч. Буковскі «Поштамт», В. Грум «Форрест Гамп», С. Моем «Розмальована вуаль», Н. Гейман «Обережно, тригери!», Д. Кіз «Таємнича історія Біллі Міллігана» та інші.

Вперше на нашій виставці представлено харківське видавництво «Фабула» (твори українських та зарубіжних письменників).

І ще багато цікавого для будь-якого настрою та на будь-який смак ви побачите на нашій виставці, яка з першого дня зацікавила багатьох читачів. Тож запрошуємо у відділ абонемента ознайомитися з літературними новинками.

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день