Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Книжково-ілюстративна виставка «Професія, що робить життя солодким»

Книжково-ілюстративна виставка «Професія, що робить життя солодким»

04.05.2016 10:28

Важко знайти людину, яка б не любила солодке. Жодне свято не обходиться без гарно оздобленого торту або іншої випічки. Полиці кондитерських магазинів виглядають так привабливо, що втриматися й не спробувати таку апетитну красу просто неможливо. І всі ці «кулінарні шедеври» виготовляються кондитерами.

Кондитерська справа – це не тільки прекрасна професія, але й справжнє мистецтво! Це світ, в якому можна безмежно творити і фантазувати, відкриваючи все нові грані солодкої естетики!

Створювати таке задоволення для людей - непросте заняття, воно потребує креативності, акуратності, художнього смаку, витривалості, тонкості, неабиякої координації рухів рук, смакової пам’яті, тобто – справжнього професіоналізму.

Бажаєте бути професійним кондитером? Мрієте заробляти, займаючись улюбленою справою? Тоді пропонуємо вам зробити рішучий крок і зануритися в кондитерську майстерність, звернувшись до виставки «Професія, що робить життя солодким», яка присвячена дню кондитера.

Література, представлена на виставці, допоможе знайти класичні рецепти тортів, тістечок, печива, пряників, пирогів, кексів, булочок тощо. Також автори книг і статей наводять максимально точні відомості про складники, їх кількість чи співвідношення, технологічну послідовність готування. До того ж, корисні поради допоможуть уникнути невдач під час приготування святкових чи буденних ласощів і подивувати своїх рідних та друзів смачними оригінальними шедеврами.

Тож запрошуємо вас до відділу обслуговування користувачів переглянути виставку, яка не залишить байдужими ані простих ласунів, ані найбільш вибагливих шанувальників солодощів.

Вхід