Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Конференція "Inter-Rail" у бібліотеці

Конференція "Inter-Rail" у бібліотеці

20.09.2013

18-19 вересня у бібліотеці в рамках Всеукраїнського "Inter-Rail" туру проходила конференція (міні-сесія) Європейського Молодіжного Парламенту-Україна. Метою проведення цього заходу було залучення молоді Херсонщини до обговорення найбільш хвилюючих проблем регіону та спільних для України та Європи тем під загальною назвою "Від асоціації до згоди".
Бажання взяти участь у міні-сесії, що проходила в Херсоні,  висловили понад 100 херсонців віком від 17 до 24 років, але лише 40 з них отримали таку можливість.
Привітати учасників сесії прийшли представники влади, освіти, культури. Перед молоддю виступили в. о. голови міської ради Бережна З.Я., директор департаменту  освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Яценко А.А., генеральний директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Коротун Н.І.  та ін.
Учасники міні-сесії працювали в 4 комітетах над чітко визначеними темами з питань політики, економіки, сільського господарства та екології. Головним завданням роботи комітетів було написання Резолюції у форматі Резолюції Європейського Парламенту англійською мовою, що включає вступну частину (підґрунтя) та оперативну частину (стратегію). Всі групи успішно впорались з поставленим завданням і підсумком дводенної роботи стали 3 резолюції, які будуть передані до Європейського Молодіжного Парламенту-Україна як ініціативи молоді Херсонщини.
Всі учасники продемонстрували високий рівень загальної підготовки та володіння англійською мовою. Під час відкритих дискусій, вони набули та зміцнили комунікативні, командні та аналітичні навички, отримали практику публічних виступів.Вхід