Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Козацькі забави «Козацька слава – гордість нашої землі»

Козацькі забави «Козацька слава – гордість нашої землі»

15.10.2015 12:08

13 жовтня в Херсонському училищі ресторанного господарства відбулися козацькі забави «Козацька слава – гордість нашої землі». Захід був організований Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара та Херсонським Кошем українського козацтва.
Протягом заходу студенти дізналися цікаві факти про свята, які відзначаються 14 жовтня, а саме Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День Захисника України. Студенти переглянули відеоматеріал, де президент України Петро Порошенко оголосив 14 жовтня Днем захисника України.
Серед християнських святих козаки-запорожці особливо шанували Пресвяту Богородицю. Свято Покрови було одним із основних, поряд із Різдвом та Великоднем. Серед козацьких церков найбільше було присвячених Покрові, ікона Покрови Божої Матері була однією з найшанованіших січовиками. Тому не дивно, що День українського козацтва святкують саме на Покрову.
Але головною частиною свята було фехтування на шаблях, що продемонстрували сучасні козаки. Начальник штабу Херсонського Коша українського козацтва Тараненко Микола Іванович провів майстер-клас з фехтування на шаблях, в якому взяли участь всі бажаючі.Вхід