Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Круглий стіл "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині"

Круглий стіл "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині"

10.04.2014

Управління туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації в Залі нових надходжень провело круглий стіл на тему: "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині".
Круглий стіл проводився з метою визначення перспективних напрямів співпраці суб'єктів господарської діяльності у галузі туризму і курортів, органів виконавчої влади і громадських організацій, направлених на розвиток туризму на Херсонщині, створення конкурентноспроможного туристичного продукту для ринку туристичних послуг. У заході взяли участь представники районних державних адміністрацій, туристичного бізнесу, керівники іннваційних проектів у галузі туризму і співробітники нашої бібліотеки. Вів засідання Шкарупа С.О. – заступник начальника управління туризму і курортів облдержадміністрації.
Працівники книгозбірні виступали з питання рекламно-інформаційного забезпечення формування привабливого туристичного іміджу Херсонщини та продемонстрували пристунім фрагменти інноваційних підходів до організації і проведення екскурсій за проектом "Міфи і бувальщина міста "Річкової зірки"". Інші учасники круглого столу ділилися досвідом роботи, обмінювались думками щодо впровадження інновацій в туристичній галузі і перспектив співпраці бізнесу і влади для розвитку туризму на Херсонщині.Вхід