Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Круглий стіл "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині"

Круглий стіл "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині"

10.04.2014

Управління туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації в Залі нових надходжень провело круглий стіл на тему: "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині".
Круглий стіл проводився з метою визначення перспективних напрямів співпраці суб'єктів господарської діяльності у галузі туризму і курортів, органів виконавчої влади і громадських організацій, направлених на розвиток туризму на Херсонщині, створення конкурентноспроможного туристичного продукту для ринку туристичних послуг. У заході взяли участь представники районних державних адміністрацій, туристичного бізнесу, керівники іннваційних проектів у галузі туризму і співробітники нашої бібліотеки. Вів засідання Шкарупа С.О. – заступник начальника управління туризму і курортів облдержадміністрації.
Працівники книгозбірні виступали з питання рекламно-інформаційного забезпечення формування привабливого туристичного іміджу Херсонщини та продемонстрували пристунім фрагменти інноваційних підходів до організації і проведення екскурсій за проектом "Міфи і бувальщина міста "Річкової зірки"". Інші учасники круглого столу ділилися досвідом роботи, обмінювались думками щодо впровадження інновацій в туристичній галузі і перспектив співпраці бізнесу і влади для розвитку туризму на Херсонщині.Вхід