ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ


ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ

Іменний покажчик

Абрамович О.О. (14)
Авдюкова С. 192
Алексеєва Н. 260
Алексійчук Х. 176 
Анастасьєв А. 264
Антоненко О. 133, 201
Артюнов М.Ю. 70

Бабенко М. 178
Бакшеєв Є.О. 102
Баранов М.І. (161)
Баранов-Россіне В.Д. (227)
Бараняк В.Й. (177)
Барильник Т.Г. (11)
Баршт А.А. (33)
Батурін О. 68
Бахута А. (252), (253), 265
Безобразов О. 69
Бейник А. 157, 186, 226
Берьозкіна Л.І. 167
Бестюк І. 96
Бєляєв А.С. 28
Біленець А. 154
Білий С. 39
Бобров О. (247)
Бовкуш В.П. (143)
Бойко В. 11,187
Болгарин І. (262)
Бондарєв Ю. 149
Борисенко М.М. (37)
Братан М. 266, 295
Бриз В. 232, 240, 256
Бриков О. 263
Бронюк В. (229)
Брусилова А. 77
Бурдига Т. 171
Бутенко А. 241

Васецька Л. 181
Василенко О. 61
Ващенко І. 217
Виноградова Л. 16
Висовін К.Г. (33)
Вишняк М.О. (156)
Вірна Л. (О.К. Дубовалова) (259), 
267-270
Волкова В. 263
Володимир, протоієрей (308)
Володін Ю. 166
Волченко В.Я. (97), (98)
Вороненко В.І. 106
Воронцов Г. 303
Врищ Н. 271-274

Гаврись Н. 86
Гайдай І.І. (254)
Гайдамака В. 146
Галега Ж. 4
Галл-Савальська О. (239)-(243)
Ганзін В. (222)
Гапченко В.І. (111)
Геймор М. 94
Генеральчук П. 249
Гетьман В. 55
Гніздовська Г. 203
Гоголь М.В. (234),(235)
Голобородько Ю. (260)
Гомон В. 97-99
Горлова О.Д. 167
Гречихін М.А. (38)
Григор'єва Л. 70, 71
Григоркін О. 132, 137, 204
Гридасов Д.Т. (34)
Грищенко В.І. (181)
Гурепко М. 247
Гусинська Н.В. 45

Давиденко Л.О. (86)
Давиденко Л.С. (182)
Данилова О.П. (12)
Демченко З. 128
Демьохін В. 60
Денисенко О.В. (173) 
Дєєв М. 275-277
Джурелюк Г.М. (14)
Димов О.М. 104
Дорош Є. 25
Доценко І.І. (13),(89),(91)
Дроздовська Т.В. (183)
Дубинда П.Х. (33)
Дубинський О.Л. 106
Дубовалова Є. 278, 279
Дубовалова О.К. див. Вірна Л.
Дудок А.Р. 105
Дудченко О. (203)
Дяговець Л.І. (14)

Єлагін О. 35
Ємельянов Т.С. (39)
Єременко І. 116
Єременко Л. 117
Єременко Л. 82, 115 
Єрохін С. 59

Жарких Л. 178, 229, 231, 233, 239, 242, 245
Жиленко В. 160

Заводянний В. 189
Загороднюк В. 250, 251, (255), 280, 281
Задирко С. 72
Залевська С.В. (184)
Захаров О. 17, 46, 47, 50, 79, 248
Зирянов О. 206, 225
Зінченко П.Я. (40)
Зубов П.А. (223)
Зуй М.К. (185)

Іванов К. 118
Іванова Л.В. 282
Іванцов К. 150
Іващенко Г. 18, 136, 164
Істоміна Є. 30

Кабак Ф. 64
Камиш Т. 283
Кареба Л. (186)
Карпенко О.Г. (163)
Карпенко О. 262
Карунос Н.І. 84
Касьянов М. (256), 263
Качан Л. 170
Керейник Н.М. 100
Кирпа Т. 193
Кияшко С. (244)
Кідер Ф. (224),(225)
Кіпріянова К. (218)
Клись Л.І. (161)
Клокова О. 197
Клочанюк В.Д. (14)
Книга О. (231),(236),(238)
Книш В.І. 166
Коваленко В.П. 93
Коваль А. 84,107,109
Коваль Т.П. 108
Ковальов В. 284-286
Ковальчук О. (203)
Ковеза І. 51
Ковров І.Г. (257)
Козачок В.І. (14)
Колмик С.В. (140)
Коломієць А. 56, 57
Коломоєць Т. 263
Контушний О.С. (33)
Корінна О. 151
Коршун А. (213)
Костяков Г.Н. (41)
Кошур Л.М. 88
Кравець Л.І. (82)
Крещук В. 244
Кривуля Ю.П. (161)
Крижановська Л. 263
Крижановська О. 207
Крілевська С.В. (14)
Крупа Г.М. (14)
Крупіца О. 138
Крутько Л. 69
Крюков Г. 263
Крючкова Т. 234
Кудлай В. 306
Кудрявченко Н. 287
Кузьмішина А. 9, 65
Кулешов А.Д. (36)
Кулешов Г.Д. (36)
Кулешов І.Д. (36)
Кулешов О.Ф. (36)
Кулешов Ф.Д. (36)
Купрієнко Н. 19
Кутіщев В. 288-290
Кучерова О.В. 263
Кущій Н. 257

Лавренко Ж.М. (13)
Лагутенко Л. 254
Лазаренко І.Д. (226)
Лазарєв В.О. (149)
Лазарєва З.Т. (12)
Латиніна Л.С. (144)
Лебедєв В. 74, 92
Леуська Н.І. (187)
Лєсков О. 26
Литвин В.В. (136)
Литвиненко Л.М. (188)
Литовченко А. 238
Лісний В.А. 109
Логвиненко Л.О. (189)
Лозовий М. 139,145
Лушпай М. 168
Любомська О. 263

Маргелов В.П. (20),(35)
Марковський Є. 230
Мартиненко М.В. (164)
Марущак А. 263
Марченко А.К. (42)
Марченко Л. 263
Маханькова Л.І. (126)
Мезенцев Р. 42,159,182
Мелешко В. 218
Менисенко В. 160
Месяцева-Коливайко І.В. (221) 
Микитюк Д. 94
Михайлюк Ю. (160)
Міцук О.М. (14)
Морозов В. 304, 307
Моцьо Н.С. (14)

Назаренко В.Г. 106
Назарець Г.О. (220)
Найдьонова В.О. 90, 94
Наумов В. 129, 152
Некрут І.С. (99),(101)
Нечипуренко О. 121
Ніколаєв А. 48

Овчинников В.І. (43)
Олійник Н. 291
Олійник О. 120, 194
Омельченко Л.О. 106
Орлова О. 10, 161
Осадча Р.К. (190)

Пархоменко Г. 1
Пасічник О. 219, 220

Пасічник О. 199
Пашнюк Г.П. 61
Пепель Н. 208
Пилипенко А.Г. (159)
Писаренко Е.Ф. 121
Питалєв П.І. 263
Підгородецька Т. 76, 172,195, 236, 243, 246
Піддубняк В. 60, 211, 215, 250, 251
ПІдпалова А. (145)
Пірогов І.А. 53
Пісьміченко Л. 66
Плоткін С.Я. 93
Подлужна А. 235
Поляков Г. (46)
Пономарчук Р. 68
Попенко О. 119
Попов М.Ф. 167
Поривай З.А. 173
Потьомкін Г. (24)
Прищепа Б. 112, 119
Пуляєва В. 196, 228
Путілова Т. 162, 190

Радіонова Л.Л. 111
Ракович В. 103
Реут В. 305
Рилєєв В. (215)
Рубльова Р. (13),(245) 
Руденко В. 69
Рудя Л. 223

Савченко О. 221
Сальдо В. (150)-(153)
Сапронова Н.М. (96)
Сарма-Соколовський М.О. 292
Сахно В. 87
Свашенко В. 122
Свіницькі, родина (217)
Севрюков Г.І. 200
Семків М.П. (179)
Серебрякова С. 22, 80, 142, 163, 174, 209, 210
Середа Л.К. (137)
Сидора М. 292
Сидоренко С. 169, 170, 180
Синьковська В. 34, 38
Сироваткін Ю.М. 293
Сірий Д.А. (13)
Сканцева С. 2
Скора О. 123
Скрабут М.В. (14)
Снєгурова Н. 31, (204)
Соболь Л. 134
Созанський Л.Й. 78
Сошнікова І. 41
Стародубець В.В. (191)
Степаненко Л.В. 264, 294
Степанова Н. 37
Струмпе Г. 222
Стрюков О.А. (158)
Стукалова О. 32
Суганяк А.С. 295
Суптеля І.В. (148)

Тараїлов Б. 227
Тарасова О. 198
Теміркаєва Н.В. (14)
Терещенко Р. 49
Тимков О. 52
Тополь Н. 205
Троян Г.М. 45
Тюріна О. 50

Ушкаренко В.О. 93

Фальц-Фейн Ф.Е. (55)
Федоровська Л. (258), 296, 297
Федорчук М.І. 93
Федотова М. 200
Фельдман І. 23
Фокіна М. 125, 237
Фурсенко В. 40

Ходосовцев О.Є. 54
Хорев В.М. 102

Цвєткова І. 263
Цуркан О. 43

Чабан, родина (219)
Черкашенко О. 126
Чорнобель О. (261), 298-300
Чорношкур В.А. (246)

Шабуняєв К. (155)
Шаповал Н. 175
Шарук Ю. 216
Шведов В. 185
Шевченко Є.М. (87)
Шевченко Т.Г. (23)
Шередько В.І. (156)
Шинкаренко О. 32
Шкода В. (157)
Штанько О. 165

Щерба Т. 259, 261
Щербина А. 301, 302

Юдіна С.О. (192)
Юрченко К. 85

Яковенко В.І. (44)
Яковенко О. 199
Яковенко Т.В. (228)
Яковчук В.С. 167
Яновський С. 36, 202
Яремченко О.Ю. (13) 

 



 

 

Географічний покажчик

Антонівка, с-ще, Скадовський р-н 218
Асканія-Нова, державний біосферний заповідник ім. Ф. Е. Фальц-Фейна 55
Афганістан  22, 156, 159, 160, 162-165 
Балашове, с., Іванівський р-н  136
Бериславський р-н 5, 66, 67
Білозерка, смт  87,108, 203, 213, 259
Білозерський р-н 9, 65, 306
Бірючий, о. 56, 57
Борозенське, с., Великоолександрівський р-н  308
Велика Благовіщенка, с., Горностаївський р-н  223
Велика Лепетиха, смт  11, 187, 227, 262
Велика Олександрівка, смт  39, 61, 192
Верхній Рогачик, смт  42, 51, 62, 182
Верхньорогачицький р-н  159
Високопілля, смт  15, 40, 219
Високопільський р-н  64
Високопільщина  15
Вінниця, м.  229, 230
Водосховище див. Каховське  
Генічеськ, м.  13, 14, 100, 158, 184, 198, 222
Генічеський р-н  8, 135
Геройське, с., Голопристанський р-н 33
Гладківка, с., Голопристанський р-н  82
Гола Пристань, м. 44, 115, 126, 132, 137, 166, 171, 204
Голопристанський р-н  10, 26, 154, 161, 170
Горностаївка, с., Новотроїцький р-н  13, 89, 91, 95
Горностаївка, смт  211
Горностаївський р-н  4, 27, 168, 205, 221
Джарилгач, о. 58
Дніпро, р.  102
Дніпровський р-н, м. Херсон  155
Дудчине, с., Каховський р-н 160
Заводівка, с., Горностаївський р-н  188

Заповідник див. “Асканія-Нова”, державний біосферний ім. Ф.Е. Фальц-Фейна

Затока див. Сиваш
Зрошувальна система див. Північно-Рогачицька

 
Іванівка, смт  18, 164, 177
Іванівський р-н  6, 212
Каланчак, смт  156, 173
Каланчацький р-н  103, 147
Калінінське, смт, Великоолександрівський р-н  189
Кам'янська Січ  25
Канал див. Північно-Кримський  
Каховка, м.  41, 73, 183, 217
Каховське водосховище 102
Київ, м.  151, 200
Костогризове, с., Цюрупинський р-н  148
Костянтинівка, с., Великолепетиський р-н  14
Кургани 26
Любимівка, с., Нововоронцовський р-н  88
Мала Лепетиха, с., Великолепетиський р-н  38
Мала Шестірня, с., Високопільський р-н  185
Наддніпрянське, с., Дніпровський р-н м. Херсона  257
Нижні Сірогози, смт  181
Нова Каховка, м.  12, 16, 68, 69, 72, 74, 75, 85, 113, 117, 118, 162, 190, 200, 249, 252, 253
Нововоронцовка, смт  14, 52
Нововоронцовський р-н 165
Нововоскресенське, с., Нововоронцовський р-н  45
Новокиївка, с., Каланчацький р-н  14, 195
Новомиколаївка, с., Скадовський р-н  86
Новопавлівка, с., Каланчацький р-н  305
Новотроїцьке, смт  70, 71, 120, 157
Олександрівка, с., Каланчацький р-н  14
Ольгине, с., Високопільський р-н  220
Осокорівка, с., Нововоронцовський р-н  97-99, 101, 247
Острови див. 
- Бірючий
- Джарилгач
 
Північно-Кримський канал  102
Північно-Рогачицька зрошувальна система  102
Петрівське, с., Білозерський р-н  37
Плодове, с-ще, Новокаховська міськрада  93
Рибальче, с., Голопристанський р-н  33
Ріка див. Дніпро   
Роздольне, с., Каланчацький р-н  14
Рубанівка, с., Великолепетиський р-н 34,96
Румунія  145
Семенівка, с., Каховський р-н  14
Сиваське, смт, Новотроїцький р-н  194
Сиваш, затока  53
Січ див. Кам’янська  
Скадовськ, м.  19, 80, 81, 114, 122, 149
Скадовський р-н  105
Скіфія  26
Софіївка, с., Новотроїцький р-н 226
Стара Збур’ївка, с., Голопристанський р-н  33
Степне, с., Бериславський р-н  143
Тавричанка, с., Каховський р-н 90, 94, 106
Таврія  107
Токарівка, с., Білозерський р-н  43
Туреччина  142
Україна  12-14, 140, 156, 214, 245, 250, 251
- Південь, степова зона 54 
Херсон, м.   
  2, 11, 13, 17, 20, 22, 24, 36, 46-50, 76, 77, 79-81, 83, 84, 109, 116,121, 123-125, 127-131, 133, 134, 138-140, 144-146, 150-153, 156, 163, 172, 174-176, 178, 180, 191, 193, 197, 199, 201, 202, 206-210, 214, 216, 224, 225, 229-246, 248, 250, 251, 254-256, 258, 260, 261, 263,303,304,307
Херсон, м. див. також Дніпровський р-н  
Херсонщина 3, 21, 23, 28-31, 141 
Цюрупинськ, м.  119
Цюрупинський р-н 112, 169
Чаплинка, смт  196, 228
Червоний Чабан, с., Каланчацький р-н  111
Чкалове, с., Новотроїцький р-н  186
Широке, с., Скадовський р-н  179
Шляхове, с-ще, Бериславський р-н 14
   

 

Перелік періодичних видань, матеріали з яких вміщені у покажчику

Журнали

 

Вісник аграрної науки
Віче

Географія

Економіка АПК

Мясной бизнес

Науковий світ
Новый фаворит

Порты Украины
Пропозиція

Український ботанічний журнал

Формування ринкових відносин в Україні

Газети

Акценти

Булава
В прицеле
Вгору
Вестник Приазовья 
Ветеран
Високе поле
Вік: час, події, люди
Вісник ветеринарної медицини 
Херсонщини
Вісник Олешшя
Вісті
Голопристанський вісник
Голос Украины
Гривна
Гривна. Субботний выпуск

Деловые новости
День
Джерела
Домашня скринька

Жайвір

Кафедра
Каховська зоря
Ключи

 

Маркет плюс. Херсон
Маяк
Молодь України

Наддніпрянська правда
Нова Каховка
Нове життя
Новий день

Пенсійний кур’єр
Приазовська правда
Придніпровська зірка

Рабочая газета
Радянська Таврія
Рідний край

Сільські новини
Скадовск
Слава праці

Таврійський край
Таврійські вісті
Таврія
Трудова слава

Урядовий кур’єр

Херсонський вісник

Червоний промінь
Чорноморець


Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день