ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ


ДОПОМІЖНІ ПОКАЖЧИКИ

Іменний покажчик

Аверчева Н.О. 86 
Алєфєрко С. 190
Альошин Б. 77 
Анастасьєв А. 244 
Андрєєв Д.О. (7) 
Антоненко О.Я. (29) 
Антошина О. 136 
Артюшок Л. 91

Бабенко І. 245 
Бабенко С. 155 
Барбін Л.М. (101) 
Батрановський В. 119 
Батурін О. 160 
Безух Ю. 16 
Бейник А. 147 
Бережний І.М. (27)
Бешляга Ю.М. (81) 
Бєлий Є. 106 
Бєлічкова М. 66
Биков А.Ф. (204)
Бичкова Ю. 197
Бірючевська Н.Є. 93 
Бойко Н. 44 
Бокаленко О. 192
Бондаренко М. (15) 
Бондарєва О. 130
Бондарчук Л. 243
Брагар М.С. 90 
Братан М.І. (233), 243, 246, 247, 251, 255
Бриз В. 215
Буйна П.М. (129) 
Бурбело О. 65 
Бурзі В. (30) 
Бут М. (205) 
Бутузов О.Г. 248, 249 
Бухтій М. 29

Вайцик І. (103) 
Варега Л. 227 
Василенко М. (234), 243 
Василенко О. 186 
Васильєва Л. 57
Ващенко Ю.І. (82) 
Вік-Кошовий 232 
Вітер В. 2 
Власова А. 146
Володимир, митрополит (270)
Волязловський С. (178)
Вольштейн Л. 190
Воробйова О.М. (142)
Востріков В.Д. 71 
Врищ Н. 250, 251

Гавриленко В.З. (102) 
Гавриленко С. 168
Гайдай І. 243 
Галич А. 89
Ганжа Л.І. (138) 
Геймор М. 87 
Германюк Я. 22 
Глєбова В. 9
Глущенко О. 228
Гненний К. (143),(144)
Гоголь М.В. (216) 
Голобородько Ю.К. 
(235),(236),243,(247) 
Гоноболіна О.Ч. (203)
Горбатко І.Й. (111) 
Гордієнко К. (3) 
Гридасов В. 239 
Гриценко Л. 188 
Грудін В.П. (31) 
Грушко О. 125
Гунько О. 243 
Гурепко М.М. (237), 243

Давидова О. 175 
Дарнопук В.В. (7) 
Демченко З. 90
Дєєв М.Я. (238) 
Дзигаренко Г. 267
Дідик О. 38-41
Долгачов В. (225) 
Долинська Ю.В. 255 
Доріченко О. 209 
Доценко А. 190, 210 
Драмарецький М.М. 51 
Дудок А. 85 
Дяченко В. 190

Єрашов Є.О. (7) 
Єременко І. 92, 164 
Єфремов О. 208

Жалівцева Г. 47 
Жарких Л. 58, 206, 212, 213, 216, 
217, 222, 223, 225, 226 
Жгун 252

Захаров О. 11, 28, 30, 172, 268 
Зленко В. (239) 
Зуєва О. 107

Іваницький О.М. (7) 
Івахненко Ю. 73
Іващенко Г. 31, 104, 128, 148
Ільницький В.М. (122)
Інбал (64) 
Іщенко А. 177

Каляка М.М. 232, 243

Канівець Л. 149 

Карпенко О. 178 
Касьянов М. (240) 
Катерина II (4)
Кац А.А. (22)

Кедровський Б. 164 
Кириченко Д. 253 
Кириченко Л.П. (78)
Кирпа Т. (156), 198 
Кисіль Н.О. (7)
Кідер Ф. (202) 
Ключковський Я. (115),(116) 
Кляшева О. 156
Книга О. (222) 
Кобзар В. 49 
Коваль С. 176
Кокостікова Г. 243 
Колесова Л. 88 
Коломієць А. 33, 157 
Кольцова Н. 190 
Конденко І. (206) 
Кондратюк Т. 48 
Кононенко Г. 23 
Копенко В. 238 
Королюк І.П. (26) 
Косенко І.П. 254 
Косинська Ю. 70 
Кравченко В.І. (26) 
Кравчук С. 83
Красиліна І. (213) 
Крилов Г.М. (231)
Крупін М. 120 
Крюков Г.В. 255
Крючкова Т. 218
Крючковська Т. 251
Кудріницький І.В. (7)
Куліш Л. 243
Куліш М.(241), (242)
Кунець В.П. (79)
Купрієнко Н. 127, 133
Кутіщев В. 34, 256

Лаврунов К. 243
Лагутенко Л. 29 
Лазаренко Д.Д. (32)
Ланкіна Н. 87  
Левченко М.Г. (166)
Литвинов М. (198),(199)
Литвяк Л. (28)
Ліндеман М. (64)
Лісний В.А. 88
Лозовий В. 183 
Лозовий М. 105, 116
Лубчак В. 165, 180, 219
Луганська З. 97, 110
Любомська О. 257
Лютий О.С. (26)
Ляшенко Є. 150

Макалова Ю. 166, 211
Макаренко В.С. 137 
Максимов Д. 71 
Макуліна Л.П. (7) 
Малявка А. (173) 
Маркович Н. 199 
Мармуль Л.О. 86
Марущак А. 243
Марченко Л. 243
Матко А. (201) 
Маяцький Д. 232 
Мельничук В. 114 
Менисенко В. (7), 52, 64, 77, 122
Микитин Я. 68
Микитюк Д. 87 
Михайлів Ю. (209) 
Мишак Г. 265
Моренець Т. 200
Морозов К. 72
Муращенко А.В. (137)
Наконечний Є. 79
Наумов В. 118
Немченко І. 243
Нефьодова О. 229
Нечипуренко О. 5, 134, 143
Нижеголенко В.М. 258
Нискинич-Степанська О. 221
Нікішенко В.Л. (7)
Ніколаєнко А.Д. (89)
Ніконова Л.І. (7)
Носаненко М.П. (33)
Оводовський Г.Я. (26)
Овчиннікова О.В. (141)
Одарченко К. (143),(144)
Окул В.І. (7)
Олексенко В.П. 165
Олексюк О. 170
Оленковський М.П. 18
Олефір В. 2
Олійник К.С. (7)
Олійник О. 214
Олійник Т. (70)
Ониськів Л.В. 138
Онопрієнко Н.В. 12

Павлова І. 98, 102
Павлова С.Є. 45, 269
Палагнюк Д.Г. (270)

Паливода В. 234
Панасюк К.П. (7)
Пасіченко О. 237
Паталах О.Ю. 19,(194)
Паталяк В. 79

Петренко О. 202
Підгородецька Т. 5, 13, 201, 205

Піддубняк В. 162, 243
Плахотник Д.Н. (24)
Плахотник О.Н. (24)
Плужник Г. (224)
Полуфакін А. 139
Полухтіна Л.І. (145)
Попова Н.Ф. 258
Постриган Л.І. 132
Потапова С. 43
Прищепа Б. 241, 243
Прокопенко В.П. (25)
Пронченко О. 259
Прохорчук В. (127)
Пугач В. 135
Пуляєва В. 32
Путілова Т. 94, 184
Пушкіна Н. 140
П'ятницька О.В. 230
Решетило С.В. (100)
Рижова П. 42, 61
Ройтман П.Ю. (7)
Роман Є. 53-56
Ромашко М. 141
Руденко В. 64, 77, 78, 122
Рудниченко Н. 109
Рудя Л. 121, 266

Сагайдак О.Ю. (207)
Саламаха А.М. (25)
Сапдару І. (226)
Сасюк О. 224
Свашенко В. 84
Севрюков Г.І. (7)
Семенов М. 3
Серьогін О.К. (139)
Синельников О. 62
Синько В.А. 162
Синьковська В. 80
Ситар Н. 212
Сідоров В.А. (128)
Сіленков Б.В. 63
Скрипник О. 6
Скуратівський А.В. (7)
Слуцька Ю. 173
Собко І.К. (24)
Созанський А. 163
Сосна А. 95, 181
Соснін В. (173)
Сошнікова І. 196
Співаковський О. 167
Станиславчук Я.О. (111)
Староселець І. 113
Стефанюк О. 151
Стех М. 242
Страмнов В. 35
Струмпе Г. 189
Субота М.М. (25)
Танський М.Г. (25)
Тарасов О. 221
Тартиця В. 27
Терещенко Л. 79
Тихонов В. 174
Ткаченко Д.Д. (126)
Трусій А.Ю. (208)
Тютюнник А. 243
Тютюнникова А. 17

Урбанський І. 100, 152, 158
Ушкаренко В.О. 75

Фальц-Фейн Ф. (5)
Федкевич Н. 185
Фельдман І. 36
Фентер А. (117), (118)
Фортус М. (6)
Фурсенко О.З. (111)

Хайдарова О.І. 155
Харламов М. 96
Хвастов М.П. 34

Цвєткова І. 240
Ціпко О.І. (80)
Цокота П. 243

Чеверда Г. 191
Чеканович В.Г. 75
Чепінога П.Й. (24)
Черкас С. 260
Чехов А.П. (225)
Чорна Н.І. (7)
Чорний П. (214)
Шабля О.С. 69
Шальнова Н. 182 
Шаройко В. 261
Шарук Ю. 194, 195
Швець О. 262
Швидун М. 263
Шевченко О. 99

 

Шерман І.М. (161)
Шиліна Є. 123
Шинкаренко О. 20
Шитко Д. (110)
Шовкуненко О. (210)
Шпаков В.Л. (111)

Щерба Т. 233, 235, 236, 251

Юшко В.О. (200)

Яїцький А. 123, 124, 154, 159, 169
Яновський С. 144
Янько Ф. 243

 

 


Географічний покажчик

АЕС див. Чорнобильська  
Архангельське, смт, Високопільський р-н  158
Асканія-Нова, державний біосферний заповідник ім. Ф.Е. Фальц-Фейна  5,  57-62
Афганістан  127
Бериславський р-н  96
Бехтери, с., Голопристанський р-н  25
Білозерський р-н  42
Бобруйськ, м., Білорусь  103
Велика Кардашинка, с., Голопристанський р-н  25
Велика Лепетиха, смт  80
Велика Олександрівка, смт  151, 186
Великоолександрівський р-н  65
Високопілля, смт  100, 152, 208
Водосховище див. Каховське  
Гаврилівка, с., Каланчацький р-н  12
Гаврилівка-Друга, с., Каланчацький р-н  132
Генічеськ, м.   45, 73, 89, 146, 157, 173, 189, 269
Геройське, с., Голопристанський р-н  25, 26
Гола Пристань, м.   7, 97, 98
Голопристанський р-н   7, 106, 108, 126
Горностаївка, смт  191
Дніпровський р-н, м. Херсон  95 
Дніпряни, смт, Новокаховська міськрада 7, 183
Дубівка, с., Горностаївський р-н  87
Дудчани, с., Нововоронцовський р-н   103
Заводівка, с., Горностаївський р-н   22, 47
Заповідник див. “Асканія-Нова”, державний біосферний ім. Ф.Е. Фальц-Фейна   
Запоріжжя, м.  23
Затока див. Сиваш   
Зміївка, с., Бериславський р-н 37 
Іванівка, с., Білозерський р-н 24
Іванівка, смт  31, 66, 104, 128, 148 
Каїри, с., Горностаївський р-н  121, 266
Каланчак, смт   140, 185
Калинівка, с., Каховський р-н 87
Кам'янська Січ   21
Каховка, м. 7, 68, 114, 131, 160, 196, 197
Каховське водосховище  52
Каховський р-н   77, 78, 82, 120, 228
Качкарівка, с., Бериславський р-н  38
Київ, м.  270
Кізомис, с., Білозерський р-н   24
Костирка, с., Бериславський р-н   39
Костянтинівка, с., Великолепетиський р-н  43
Краснознам'янка, с., Голопристанський р-н  26
Круглоозерка, с., Голопристанський р-н   141
Курган див. Огуз  
Мала Кардашинка, с., Голопристанський р-н  25
Мала Шестірня, с., Високопільський р-н  44
Малокаховка, с., Каховський р-н   122
Михайлівка, с., Нововоронцовський р-н  79
Москва, м., Росія  225
Музиківка, с., Білозерський р-н  224
Нижньосірогозький р-н  16, 34, 238
Нікополь, м.  23
Німеччина  227
Нова Благовіщенка, с., Горностаївський р-н  48
Нова Збур'ївка, с., Голопристанський р-н   29, 126
Нова Кам'янка, с., Великоолександрівський р-н  187
Нова Каховка, м.   7, 94, 184, 193, 207, 264
Нововознесенське, с., Високопільський р-н  138
Нововоронцовка, смт  237, 270
Нововоронцовський р-н  27
Новокаїри, с., Бериславський р-н   40
Новомиколаївка, с., Скадовський р-н  134 
Новоолексіївка, смт, Генічеський р-н   46
Новорайськ, с-ще, Бериславський р-н  41
Новотроїцьке, смт 83, 91, 147
Огуз, курган  16
Олешківські піски  50
Пам'ятне, с., Голопристанський р-н  26
Південно-Африканська республіка  117, 118
Північне Причорномор'я  19
Піски див. Олешківські   
Польща  115,116

Причорномор’я див. Північне

Республіка див. Південно-Африканська

 
Рівне, с., Генічеський р-н   137 
Румунія   226
Сиваське, смт, Новотроїцький р-н  119, 214
Сиваш, затока  51
Сивашівка, с., Новотроїцький р-н  17
Січ див Кам’янська  
Скадовськ, м.  81, 127, 205
Скадовський р-н   84, 85
Стамбул, м., Туреччина  143, 144 
Стара Збур'ївка, с., Голопристанський р-н  26
Суворовський р-н, м. Херсон   111
США  64
Таврія, с-ще, Скадовський р-н  133  
Тавричанка, с., Каховський р-н   15, 64, 76
Україна  2, 7, 67, 81, 101, 111, 115-118, 129, 130, 145, 161, 203, 231, 257, 270
Ульянівка, с., Білозерський р-н 24
Фрунзе, с., Генічеський р-н   33
Харків, м.  163
Херсон, м.   
  4, 6, 7, 8-11,13, 14, 28, 30, 35, 36, 70-72, 74, 88, 92, 93, 101, 102, 105, 110-113, 115-118, 125, 130, 143, 144, 150, 154, 156, 161-172, 174-182, 190, 192, 194, 195, 198, 199, 201-204, 206, 210, 211-213, 215-223, 225-227, 231, 233-236, 239, 240, 243, 247, 267, 268
Херсон, м. див. також
- Дніпровський р-н
- Суворовський р-н
 
Херсонщина  1, 18, 20, 232, 243
Цюрупинськ, м.   7, 49, 87, 139, 155, 209
Цюрупинський р-н  136
Цюрупинщина   149
Чаплинка, смт  32, 135, 159
Червоний Маяк, с-ще, Бериславський р-н   265
Чистопілля, с., Верхньорогачицький р-н   261
Чорнобаївка, с., Білозерський р-н 229, 230
Чорнобильська АЕС  128
Чорноморське, с-ще, Голопристанський р-н  200
Чорнянка, с., Каховський р-н  188
Чулаківка, с., Голопристанський р-н  142
   

 


Перелік періодичних видань, матеріали з яких вміщені у покажчику

Журнали

Дніпро

Економіка АПК
Економіст

Заклик

Мясной бізнес

Новости турбизнеса

Пропозиція
Слово і час

Тваринництво України
Українська література в загальноноосвітній школі
Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах 
Хранение и переработка зерна

 

 

 

Газети

Акценти

Булава

В прицеле
Вгору
Вестник Приазов’я
Ветеран
Високе поле
Вік: час, події, люди
Вірність
Вісник Олешшя
Вісті

Голопристанський вісник
Горожанин. Горожанка
Гривна
Гривна. Субботний выпуск

День
Джерела
Діловий вісник
Домашня скринька
Екологічний вісник 
Херсонщини

Жайвір

Каховська зоря
Киевские ведомости
Ключи

Літературна Україна
Маркет плюс. Херсон
Маяк

Наддніпрянська правда
Нова Каховка
Нове життя
Новий день 
Православна Таврія
Приазовська правда
Придніпровська зірка

Радянська Таврія
Рідний край

Сільські новини
Скадовск
Слава праці
Слово просвіти

Таврійський край
Таврійські вісті
Трудова слава

Україна молода
Урядовий кур’єр

Херсонський вісник
Херсонский портовик

Червоний промінь
Чорноморець

 

Календар подій

 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день