Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Літні канікули з користю – це канікули у бібліотеці!

Літні канікули з користю – це канікули у бібліотеці!

18.07.2013

Сьогодні, 18 липня, завітавши  до бібліотеки, діти міського табору відпочинку «Сонечко»  із задоволенням взяли участь у розважально-пізнавальних заходах: грі-вікторині «Від океанських глибин до гірських висот» та у віртуальній подорожі «Яскраві барви рідної землі».

Віртуальна мандрівка познайомила дітей молодшого шкільного віку з унікальними природними дивами України. Густі ліси, величні гори, бурхливі річки та спокійні озера подарували дітям незабутнє уявлення про безкрайню красу нашої землі. А ігри «Тварини на обіді», «У кого довгий хвіст», «Хто це?», «Відгадай, кому належить», «Цікавинка»  всебічно розвинули уявлення учнів про тваринний світ. Фінальний перегляд екологічних міні-мультиків «The Animals Save the Planet» (Тварини рятують планету) змусив дітей замислитися над захистом та збереженням навколишнього середовища.

Діти середнього шкільного  віку у цей час брали активну  участь в розвиваючій грі-вікторині, яка не тільки розширила знання дітей  про світ флори та фауни, але й  розвивала вміння учнів грати  в команді, логічно мислити та уважно спостерігати за природою. Протягом вікторини учасники спробували себе у ролі екзотичних тварин, розв’язували складні ситуації, що спостерігаються  у природі, а наприкінці заходу переглянули цікавий фільм про життя морських мешканців.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід