Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд "Читаємо книгу - дивимося мультфільм"
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Ми козацького роду нащадки

Ми козацького роду нащадки

17.10.2016 09:40

Осінь. Пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша, найщедріша пора. Можливо, саме тому так багато восени свят, і одне з найбільших – свято Покрови, що відзначається 14 жовтня. Цього дня відзначається і День українського козацтва, а з 2014 року указом Президента України Петра Порошенка встановлений і День захисника України.

З цієї нагоди бібліотека провела свято «Ми козацького роду нащадки». На початку заходу священник Української православної церкви Київського патріархату, капелан Ігор Петренко прочитав молитву за Україну та її захисників.

Привітав всіх зі святом отаман Херсонського обласного товариства «Соборне козацтво України “СІЧ”» Валерій Колісніченко.

14 жовтня відзначається також як день створення Української Повстанської Армії, – зазначила у своєму виступі представник ОУН Тетяна Карпець. Вона привітала чоловіків – захисників України – зі святом та побажала миру нашій країні.

Для створення святкового настрою на заході виступали художні колективи: солісти вокальної студії «Унісон» (керівник – Анна Усатюк), народний художній ансамбль танцю «Візерунок» (керівник – заслужений працівник культури, відмінник освіти Жанна Шпитальна), солісти дитячого ансамблю естрадного танцю «Афродіта» (керівник – Світлана Соболєва) та учні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Протягом заходу лунали вітання для чоловіків, пісні, присвячені Україні та її захисникам – нашим предкам-козакам та сучасним героям, які мужньо боронять рідну землю та відстоюють мир.Вхід