Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Ми козацького роду нащадки

Ми козацького роду нащадки

17.10.2016 09:40

Осінь. Пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша, найщедріша пора. Можливо, саме тому так багато восени свят, і одне з найбільших – свято Покрови, що відзначається 14 жовтня. Цього дня відзначається і День українського козацтва, а з 2014 року указом Президента України Петра Порошенка встановлений і День захисника України.

З цієї нагоди бібліотека провела свято «Ми козацького роду нащадки». На початку заходу священник Української православної церкви Київського патріархату, капелан Ігор Петренко прочитав молитву за Україну та її захисників.

Привітав всіх зі святом отаман Херсонського обласного товариства «Соборне козацтво України “СІЧ”» Валерій Колісніченко.

14 жовтня відзначається також як день створення Української Повстанської Армії, – зазначила у своєму виступі представник ОУН Тетяна Карпець. Вона привітала чоловіків – захисників України – зі святом та побажала миру нашій країні.

Для створення святкового настрою на заході виступали художні колективи: солісти вокальної студії «Унісон» (керівник – Анна Усатюк), народний художній ансамбль танцю «Візерунок» (керівник – заслужений працівник культури, відмінник освіти Жанна Шпитальна), солісти дитячого ансамблю естрадного танцю «Афродіта» (керівник – Світлана Соболєва) та учні Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Протягом заходу лунали вітання для чоловіків, пісні, присвячені Україні та її захисникам – нашим предкам-козакам та сучасним героям, які мужньо боронять рідну землю та відстоюють мир.Вхід