Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > 5 Міжнародний Екологічний Форум «Чисте МІСТО. Чиста РІКА. Чиста ПЛАНЕТА»

5 Міжнародний Екологічний Форум «Чисте МІСТО. Чиста РІКА. Чиста ПЛАНЕТА»

25.11.2013

21-22 листопада в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся п'ятий Міжнародний Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».
Програма Форуму включала пленарне засідання та круглі столи з тем: «Комплексне управління водними ресурсами. Міжнародний досвід інтегрованого підходу до вирішення проблем», «Екологія сільськогосподарського виробництва», «“Зелене” місто» і «Екологія людини», за участю провідних експертів у природоохоронній області з України, Росії, Данії та Італії; представників органів влади і бізнесу; науково-дослідних і вищих навчальних закладів; громадських організацій.
Окрім роботи практичних секцій за програмою Форуму відбулися практичний семінар «Практика застосування установок замкнутого водопостачання в аквакультурі (УЗВ)» (AQUA group, Данія), мікс-конференція «Регіональна і національна освіта на користь стійкого розвитку. Формування екологічної культури», засідання круглого столу «Екологічно відповідальний бізнес для стійкого суспільства». Були підведені підсумки екологічних конкурсів і проектів серед вихованців дошкільних установ, школярів і студентів вищих навчальних закладів, зокрема конкурсу інсталяцій «Екологія: 4 стихії» і міського конкурсу на кращий дизайн і зміст сімейного календаря (екологічної тематики) «Споживаємо ресурси розумно».
Закінчився Форум брифінгом для ЗМІ і громадських організацій, підведенням підсумків і ухваленням проекту резолюції.Вхід