Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд "Читаємо книгу - дивимося мультфільм"
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Мова – душа нації

Мова – душа нації

11.11.2016 07:11

Українська громада відзначає 9 листопада велике свято – День української мови та писемності. З цієї нагоди бібліотека провела виїзний літературно-мистецький вечір «Мова – душа нації» для студентів Херсонського політехнічного коледжу.

Учасники заходу дізналися про походження української мови та формування сучасної літературної мови. На вечорі звучали уривки з «Енеїди» Івана Котляревського, поеми, що стала першим великим твором загальнонаціонального значення нової української літератури, написаним народною мовою. Студенти переглянули відеоматеріали про численні заборони української мови, почули цікаві факти про мову та найпоширеніші помилки, яких припускаються мовці. А перевірити власні знання з української можна було під час цікавих інтерактивів «Розшифруй фразеологізм», «Закінчи прислів’я». Також cподобалась студентам нова соціальна реклама «Українська мова – наша безпека».

Захід переконав учасників, що українська мова багата й унікальна, а володіння нею – святий обов’язок патріотів, адже мова – основна ознака національного характеру.

Вхід