Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Мова – душа нації

Мова – душа нації

11.11.2016 07:11

Українська громада відзначає 9 листопада велике свято – День української мови та писемності. З цієї нагоди бібліотека провела виїзний літературно-мистецький вечір «Мова – душа нації» для студентів Херсонського політехнічного коледжу.

Учасники заходу дізналися про походження української мови та формування сучасної літературної мови. На вечорі звучали уривки з «Енеїди» Івана Котляревського, поеми, що стала першим великим твором загальнонаціонального значення нової української літератури, написаним народною мовою. Студенти переглянули відеоматеріали про численні заборони української мови, почули цікаві факти про мову та найпоширеніші помилки, яких припускаються мовці. А перевірити власні знання з української можна було під час цікавих інтерактивів «Розшифруй фразеологізм», «Закінчи прислів’я». Також cподобалась студентам нова соціальна реклама «Українська мова – наша безпека».

Захід переконав учасників, що українська мова багата й унікальна, а володіння нею – святий обов’язок патріотів, адже мова – основна ознака національного характеру.

Вхід