Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Літературно-мистецький вечір "Гармонія серця і чола"

Літературно-мистецький вечір "Гармонія серця і чола"

02.11.2010

У цьому році увесь театрально-мистецький світ відзначає 165-річний ювілей видатного українського письменника, драматурга, основоположника нового українського театру – Івана Карпенка-Карого (Тобілевича).
З нагоди знаменної події у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся комплекс заходів, присвячених ювілею видатного українського драматурга.
Для студентів машинобудівного технікуму бібліотекарем відділу обслуговування була проведена презентація книжково-ілюстративної виставки «Велетень драматургії та театру», де була представлена література про життя, творчий доробок І.Тобілевича, а також його значення у розвитку українського театрального мистецтва та драматургії. Після презентації для гостей бібліотеки було проведено літературно-мистецький вечір «Гармонія серця і чола», де глядачі дізналися про основні життєві сторінки великого режисера, подивилися уривки з відомих п’єс І.Карпенка-Карого. Протягом заходу студентками Херсонського музичного училища було виконано кілька українських пісень, адже саме українські пісні надихали визначного драматурга на творчість.Вхід