Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Літературно-мистецький вечір "Гармонія серця і чола"

Літературно-мистецький вечір "Гармонія серця і чола"

02.11.2010

У цьому році увесь театрально-мистецький світ відзначає 165-річний ювілей видатного українського письменника, драматурга, основоположника нового українського театру – Івана Карпенка-Карого (Тобілевича).
З нагоди знаменної події у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся комплекс заходів, присвячених ювілею видатного українського драматурга.
Для студентів машинобудівного технікуму бібліотекарем відділу обслуговування була проведена презентація книжково-ілюстративної виставки «Велетень драматургії та театру», де була представлена література про життя, творчий доробок І.Тобілевича, а також його значення у розвитку українського театрального мистецтва та драматургії. Після презентації для гостей бібліотеки було проведено літературно-мистецький вечір «Гармонія серця і чола», де глядачі дізналися про основні життєві сторінки великого режисера, подивилися уривки з відомих п’єс І.Карпенка-Карого. Протягом заходу студентками Херсонського музичного училища було виконано кілька українських пісень, адже саме українські пісні надихали визначного драматурга на творчість.Вхід