Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд «Читаємо книгу – дивимося мультфільм»
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Презентація книжково-ілюстративної виставки «Оберіг державності і демократії»

Презентація книжково-ілюстративної виставки «Оберіг державності і демократії»

01.07.2010

До загальнодержавного свята – Дня Конституції – 27 червня у відділі обслуговування відбулася презентація книжково – ілюстративної виставки «Оберіг державності і демократії», яка складається з трьох розділів:

І. «Конституція України: суверенна воля народу» - розкриває історію створення, становлення і розвиток Основного Закону; теоретичні основи Конституції.

ІІ. «Конституційні принципи демократії в Україні: декларування і реальність». Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою. Саме ці питання й розглядаються у другому розділі виставки.

ІІІ. «Конституційна реформа в Україні: від ідеалів до ефективної моделі». В розділі подано різні точки зору на доцільність впровадження та різноманітні моделі конституційної реформи в нашій країні.

Не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

Якщо ви зацікавились представленою інформацією, ми радо запрошуємо відвідати нашу виставку, де зможете більш детальніше ознайомитись із запропонованим матеріалом.

А також пропонуємо прослухати радіопередачу про історію та сьогодення українського конституціоналізму.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід