Новини
23.01.2017 14:49 (art.lib.kherson.ua)

Мульт-вікенд "Читаємо книгу - дивимося мультфільм"
27 січня виповнюється 185 років від дня народження відомого англійського письменника Льюїса Керролла,...

23.01.2017 09:12 (biblio.lib.kherson.ua)

«Ваші курси – то острівець чогось неймовірного у цьому житті!»
Сьогодні було одне з найцікавіших занять на курсах української мови. Ми вчили назви частин тіла людини,...

23.01.2017 07:18 (for.lib.kherson.ua)

Інавгурація 45-го президента США
Інавгурація президента США – це урочиста церемонія присяги і вступу на посаду президента США....


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Науково-практична конференція "Інформаційні технології в бібліотеках як фактор соціально-культурного розквіту територій"

Науково-практична конференція "Інформаційні технології в бібліотеках як фактор соціально-культурного розквіту територій"

01.10.2008
Під час святкування Всеукраїнського дня бібліотек відбулася науково-практична конференція "Інформаційні технології в бібліотеках як фактор соціально-культурного розквіту територій", участь в якій взяли працівники бібліотек різних відомств.

Зацікавили присутніх виступи Северін Л.С. – кандидата педагогічних наук (м. Миколаїв) "Бібліотека і влада: аспекти співпраці", Мірошниченко Н.О. – зав. Центром обслуговування користувачів з особливими потребами Херсонської ОУНБ "Блог як робочий інструмент сучасного бібліотекаря". Досвідом роботи бібліотек поділилися Сердюк Г.В. – директор Херсонської ЦБС "Інформаційна моніторингова система "Вектор самоврядування: від прозорості влади до активної участі громади", Мокрицька Г.П. – зав. відділом краєзнавства та Асаулюк О.С. – зав. сектором Інтернет-центру Херсонської ОУНБ "Проект "Гончар і Херсонщина" – як складова регіонального компонента інформаційних послуг".
Шевченко І.О. – професор, директор Інституту післядипломної освіти Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) провела з присутніми майстер-клас зі створення освітнього простору бібліотекарів регіону.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід