Новини
08.12.2016 11:36

Будівничий українського війська – генерал-хорунжий армії УНР Марко Безручко
Нещодавно Україна святкувала 25-річчя Збройних Сил. Сучасна армія – це професійно підготовані,...

08.12.2016 11:19 (biblio.lib.kherson.ua)

Вчити українську – модно!
Ось уже четвертий рік поспіль у Херсоні реалізується проект «Безкоштовні курси української мови»....

08.12.2016 11:14 (art.lib.kherson.ua)

Пам`яті Валерія Другальова
Відійшов у вічність композитор, керівник хорового колективу «Патріот Вітчизни» імені генерала...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Науково-практична конференція "Інформаційні технології в бібліотеках як фактор соціально-культурного розквіту територій"

Науково-практична конференція "Інформаційні технології в бібліотеках як фактор соціально-культурного розквіту територій"

01.10.2008
Під час святкування Всеукраїнського дня бібліотек відбулася науково-практична конференція "Інформаційні технології в бібліотеках як фактор соціально-культурного розквіту територій", участь в якій взяли працівники бібліотек різних відомств.

Зацікавили присутніх виступи Северін Л.С. – кандидата педагогічних наук (м. Миколаїв) "Бібліотека і влада: аспекти співпраці", Мірошниченко Н.О. – зав. Центром обслуговування користувачів з особливими потребами Херсонської ОУНБ "Блог як робочий інструмент сучасного бібліотекаря". Досвідом роботи бібліотек поділилися Сердюк Г.В. – директор Херсонської ЦБС "Інформаційна моніторингова система "Вектор самоврядування: від прозорості влади до активної участі громади", Мокрицька Г.П. – зав. відділом краєзнавства та Асаулюк О.С. – зав. сектором Інтернет-центру Херсонської ОУНБ "Проект "Гончар і Херсонщина" – як складова регіонального компонента інформаційних послуг".
Шевченко І.О. – професор, директор Інституту післядипломної освіти Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ) провела з присутніми майстер-клас зі створення освітнього простору бібліотекарів регіону.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід