Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Комплекс заходів, приурочений до 88 річниці від дня народження Олеся Гончара, українського письменника

Комплекс заходів, приурочений до 88 річниці від дня народження Олеся Гончара, українського письменника

03.04.2006
3 квітня 2006 року вся Україна відзначала 88 річницю від дня народження майстра художнього слова, громадського й культурного діяча, академіка Олеся Терентійовича Гончара, чиє ім'я носить бібліотека. З цієї нагоди проведено комплекс різноманітних заходів. Комплекс заходів, приурочений до 88 річниці від дня народження Олеся Гончара, українського письменникаПро творчий шлях видатного українського письменника, про його громадську діяльність, про його закоханість у смагляву Таврію та про зв'язки з Херсонщиною користувачі дізналися з матеріалів озвученої книжково-ілюстративної виставки „Олесь Гончар – символ духу України”. Тут же були представлені найновіші видання творів автора, що надійшли до нашої книгозбірні. На презентації виставки відвідувачі мали змогу прослухати грамзапис новели О. Гончара „За мить щастя” у виконанні Ніли Крюкової.
Шаною майстру слова стало відкриття у 1998 році з нагоди 80-річчя від дня народження письменника кімнати-музею „Гончарівська вітальня”. З оновленою експозицією якої гості мали змогу ознайомитися під час екскурсії.
Вшанувати пам'ять великого українського митця також прийшли: голова Обласної філії спілки письменників України, Заслужений діяч з мистецтв М. Братан; голова Обласної організації Всеукраїнського товариства „Просвіта” О. Олексюк; кандидат філологічних наук, доцент Херсонського державного університету П. Параскевич. Вони поділилися власними спогадами про Олеся Гончара.
Своєрідним підсумком комплексу заходів став перегляд фільму режисера М. Мащенка „Зодчий людських душ”, присвячений майстру.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід