Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > „Літо у бібліотеці: цікаво і корисно!”

„Літо у бібліотеці: цікаво і корисно!”

07.06.2008

5-7 червня 2008 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара розпочалася масштабна інформаційно-навчальна програма для учнів шкіл, ліцеїв та інших навчальних закладів, що перебувають у літніх таборах.
Перші три групи відвідувачів із ЗОШ №12 та гімназії №56 пройшли з екскурсією по бібліотеці. В ході якої для учнів було проведено міні-бібліографічний урок, вони завітали до краєзнавчого відділу, переглянули книжково-ілюстративну виставку у відділі документів з мистецтва, розглянули літературні новинки у залі нових надходжень, отримали цікаву та корисну інформацію у відділі документів іноземними мовами, оцінили розмаїття колекції стародруків та мініатюрних видань відділу рідкісної та цінної книги. Також присутні ознайомилися з діючими фотовиставками, помандрували у всесвітній мережі Інтернет, навчилися користуватися віртуальними ресурсами сайту бібліотеки та познайомилися з порталом „Арткавун” і т.д.
Але найцікавішими виявилися перегляди науково-популярних фільмів із колекції Інтернет-центру: наприклад, з науковцями National Geographic учні спостерігали за життям невловимих дельфінів та мешканцями коралових рифів, а з фахівцями Бі-Бі-Сі мали змогу вийти у відкритий космос, поселитися на Марсі та дізнатися, що стане з нашою галактикою через 7 мільярдів років.
Організували ці заходи співробітники відділів реєстрації та статистики, документів іноземними мовами та Інтернет-центру.
Запрошуємо до активної та плідної співпраці завучів, класних керівників, а також усіх бажаючих!Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід