Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Концерт – діалог «Дифірамб камерній музиці»

Концерт – діалог «Дифірамб камерній музиці»

10.02.2009
Зворушливо і романтично пройшов концерт – діалог «Дифірамб камерній музиці» 10 лютого у відділі документів з мистецтва за участю викладачів та учнів ДМШ №1

В переповненій залі зібрались численні прихильники музики різного віку, щоб отримати насолоду від старовинного камерного жанру.
Протягом години книжки та інші інформаційні документи з одноіменної виставки ніби оживали, коли бібліотекар О. Бондаренко розповідала про те, як розвивалась камерно – інструментальна музика, і коли починали звучати ноти.
Як ілюстрація, яскраво пролунав твір «Мелодія» відомого скрипаля, композитора, засл. артиста України Олександра Гоноболіна у виконанні його сина Данила Гоноболіна (клас викладача О. Фімушкіна). Зачарував всіх присутніх вальс-каприс композитора Калачевського, виконаний Катериною Цвілих (клас викладача О. Мечик). Цікавий вид інструментального ансамблю являє собою дует піаністів. Богдана Казанцева та Олександра Федорів дуже колоритно зіграли «Польку»А. Петрова (із к/ф «О бедном гусаре замолвите слово»). Заключним акордом концерту – діалогу стали трепетні звуки віолончелі і фортепіано учениці Піскунової Маші (7 клас ф-но) та викладача Л.В. Степанової (віолончель), які виконали Рамо «Сельский танец» та Шостаковича «Грустная песня»
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід