Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Міжрегіональна спеціалізована виставка „Світ комп’ютерної техніки”

Міжрегіональна спеціалізована виставка „Світ комп’ютерної техніки”

12.02.2009
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара прийняла участь у міжрегіональній спеціалізованій виставці „Світ комп’ютерної техніки”, яка була організована Херсонською торгово-промисловою платою і проходила 12-13 лютого 2009 у ККЗ «Ювілейний» (Херсон, вул. Перекопська, 13).

Першу в Херсоні подібну виставку урочисто відкрив міський голова Володимир Сальдо. Серед учасників були представлені як фірми, що пропонують комп’ютерну техніку, так і виробники віртуальних інформаційних ресурсів, а також навчальні заклади та підприємства, що застосовують у своїй діяльності найсучасніші комп’ютерні технології.

На стенді бібліотеки відвідувачі виставки перш за все мали змогу ознайомитися зі зразками електронних документів з фонду бібліотеки.
На сьогоднішній день майже кожен відділ бібліотеки, окрім традиційних видань, має документи, які зберігається на CD чи DVD дисках. Будь-який користувач може легко ними скористатися в одному з 3-х комп’ютерних центрів бібліотеки.
- Цікавитесь мистецтвом? – вам стануть у нагоді музичні альбоми та збірки, тематичні диски («Натюрморт», «Імпресіонізм», «Орнамент» та ін.), колекції творінь відомих митців, екскурсії по музеях світу та багато інших.
- Вивчаєте іноземну мову? – маєте змогу переглянути відомі фільми мовою оригіналу, скористуватись класичними енциклопедіями чи новітніми навчальними розробками тощо.
- Взагалі не полюбляєте читати або з якихось причин не маєте можливості це робити? – аудіокниги саме для вас: класичні твори та бестселери озвучені професійними акторами і навіть деякі з музичним супроводом; підручники.
Крім того до послуг читачів колекції інформаційних дисків–додатків до книг чи періодичних видань, оцифровані рідкісні та дореволюційні краєзнавчі видання і багато іншого.

У всесвітній мережі Інтернет бібліотека представила два своїх інформаційних продукта: офіційний сайт (www.lib.kherson.ua) та портал «АртКавун» (www.artkavun.kherson.ua). Присутні мали змогу на великому екрані переглянути презентацію «Інтернет ресурси бібліотеки», а також попрацювати on-line на сайті чи порталі та отримати консультацію від web-майстра Полещука Ярослава.
Найбільш зацікавили майбутніх користувачів сервіси „віртуальна довідка” та „електронна доставка документів” на сайті бібліотеки. А усі хто цікавиться „всією культурою, мистецтвом та туризмом Таврії” були у захваті від „АртКавуна”.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід