Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Неуставной классик» – літературно-мистецька мозаїка (до 120-ої річниці від дня народження російського поета, прозаїка, перекладача Бориса Пастернака)

«Неуставной классик» – літературно-мистецька мозаїка (до 120-ої річниці від дня народження російського поета, прозаїка, перекладача Бориса Пастернака)

14.02.2010

Жизнь ведь это только миг,
Только растворенье
Нас самих во всех других,
Как бы им в даренье.
Б. Пастернак

Прихильники творчості Бориса Леонідовича Пастернака підготували і провели на базі Зали нових надходжень комплексний захід, присвячений 120-ій річниці від дня народження російського поета, прозаїка, перекладача.
Доля Пастернака одна з найдивовижніших у російській літературі – з трагічним і героїчним відтінком. Уціліти при Сталіні (відмовившись підписати клопотання письменників про страту цілої групи правих комуністів), висидіти роки самотності у Передєлкіно, раптом отримати Нобелівську премію, стати через «Доктора Живаго» відомим на весь світ, так любити Батьківщину, як він, і при громі оплесків іноземних – від своїх отримувати ляпаси.
Про ці та інші події життя Б. Пастернака присутні мали можливість дізнатися з презентації книжкового перегляду «Неуставной классик», проведеного бібліотекарем відділу обслуговування Домбровською Р. Її розповідь органічно була доповнена переглядом відео проекту Наталії Іванової «Розбуджений богом» про становлення Бориса Леонідовича як поета. Про відносини Пастернака з Мариною Цвєтаєвою та про їх епістолярний роман розповіла присутнім член об'єднання вільних художників «Ракурс» Красновид Ольга.
Завершальним фрагментом мозаїки стала літературно-музична композиція Ігоря Мішукова на вірші поета.
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід