Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотека - Гете-Інститут - "Ностальжи"

Бібліотека - Гете-Інститут - "Ностальжи"

15.01.2013

Наша бібліотека іде в ногу з часом: вона трансформується, розширює свої горизонти, впроваджує нові форми роботи.
Книгозбірня разом з Гете-Інститутом в Україні організувала спільну рекламну акцію в ресторані «Ностальжи», яка спрямована на популяризацію німецької мови та культури.
Першим кроком цієї акції був переклад меню ресторану на німецьку мову. До цієї роботи бібліотека залучила студентів кафедри теорії та практики перекладу факультету міжнародних економічних відносин Херсонського національного технічного університету, з яким має тісні партнерські зв’язки. Меню оформлено в ретро-стилі з ретро-фотокартками фортець Німеччини та рекламою ХОУНБ ім. Олеся Гончара і Гете-Інституту в Україні.
Другим етапом співпраці бібліотеки з рестораном «Ностальжи»  була організація тижня німецької кухні з метою популяризації німецької культури. Для відвідувачів ресторану співробітник книгарні разом з шеф-кухарем склав меню національних страв. В залі ресторану за сприянням книгозбірні оформлений куточок німецької культури, в якому представлені книги з рецептами національної кухні і основні символи країни – футбольний м’яч, що символізує спорт Німеччини, а також фото різних міст і їх визначні місця.
Протягом тижня в залі ресторану звучатиме класична музика німецьких композиторів і національні німецькі пісні, а також демонструватимуться музичні кліпи.
Тож ви можете завітати до ресторану, в якому готуватимуться улюблені страви, напої та випічка німців. Але не забувайте і про духовну їжу, що готується і смачно подається в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці  імені Олеся Гончара.

Сектор обліку користувачівВхід