Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Бібліотека - Гете-Інститут - "Ностальжи"

Бібліотека - Гете-Інститут - "Ностальжи"

15.01.2013

Наша бібліотека іде в ногу з часом: вона трансформується, розширює свої горизонти, впроваджує нові форми роботи.
Книгозбірня разом з Гете-Інститутом в Україні організувала спільну рекламну акцію в ресторані «Ностальжи», яка спрямована на популяризацію німецької мови та культури.
Першим кроком цієї акції був переклад меню ресторану на німецьку мову. До цієї роботи бібліотека залучила студентів кафедри теорії та практики перекладу факультету міжнародних економічних відносин Херсонського національного технічного університету, з яким має тісні партнерські зв’язки. Меню оформлено в ретро-стилі з ретро-фотокартками фортець Німеччини та рекламою ХОУНБ ім. Олеся Гончара і Гете-Інституту в Україні.
Другим етапом співпраці бібліотеки з рестораном «Ностальжи»  була організація тижня німецької кухні з метою популяризації німецької культури. Для відвідувачів ресторану співробітник книгарні разом з шеф-кухарем склав меню національних страв. В залі ресторану за сприянням книгозбірні оформлений куточок німецької культури, в якому представлені книги з рецептами національної кухні і основні символи країни – футбольний м’яч, що символізує спорт Німеччини, а також фото різних міст і їх визначні місця.
Протягом тижня в залі ресторану звучатиме класична музика німецьких композиторів і національні німецькі пісні, а також демонструватимуться музичні кліпи.
Тож ви можете завітати до ресторану, в якому готуватимуться улюблені страви, напої та випічка німців. Але не забувайте і про духовну їжу, що готується і смачно подається в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці  імені Олеся Гончара.

Сектор обліку користувачівВхід