Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > «Земля після людей» – година дискусійного кіно

«Земля після людей» – година дискусійного кіно

18.04.2010
26 квітня 1986 року. Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

Вплив катастрофи на навколишнє середовище не залишив байдужими й членів об’єднання вільних художників «Ракурс», чергове засідання якого було присвячено даній темі. За допомогою науково-популярного фільму ВВС «Земля після людей» була здійснена спроба проаналізувати можливі варіанти відновлення екологічного балансу Землі, якщо б раптово на планеті не стало людей.
Відчуття від перегляду кіно-стрічки були різноманітні, від захоплення до суму. Найбільшу дискусію викликало питання: Чи дійсно глобальні катастрофи є однаково руйнівними і для людей, і для природи? Основою суперечки став фрагмент із фільму, який намалював картину сучасного становища еко-системи Чорнобильської зони.
Для членів об’єднання вільних художників «Ракурс» даний захід став першою спробою вийти за межі мистецтва. Адже справжній митець не може стояти осторонь загальнолюдських проблем.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід