Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "День Святого Миколая"

"День Святого Миколая"

19.12.2007

19 грудня відбувся традиційний захід, який щорічно проводить відділ документів з мистецтва "День Святого Миколая". На свято зібрались письменники, музиканти, співаки, члени клубу любителів мистецтв "Ліра", учні гімназії №6.
Розпочалось дійство інсценізацією з історії свята, яке показали студенти Херсонського аграрного університету (режисер Марина Кузіна) та ансамбль сопілкарів ДМШ №3 (керівник О.П.Полюх) з танцем та віночком української музики.
В рамках заходу до Дня народження М.І.Братана – відомого українського письменника, заслуженого діяча мистецтв України відбулась презентація поетичної збірки "Семенівське шосе". Студенти училища культури Катерина Гончарук і лауреат Всеукраїнських конкурсів читців О.Вишні і П.Глазового Олександр Рябцев дуже виразно і проникливо читали вірші.
Особливим привітанням прозвучала "Діва Марія", яку подарували подружжя Ігор Мазур, заступник начальника обласного управління культури і туризму та Наталя Мазур, керівник оркестру бандуристів. Звучання музики і голосу Наталі змусили присутніх затамовувати подих.
Не менш зворушливо прозвучали українські пісні у виконанні В.Кумановської і троїстої музики з ХДУ. Заслужена артистка України В.Дронова привітала поета піснею та віршем М.Братана "Мої солов'ї". Композитори П.Панченко та М.Безвуляк виконали низку пісень на вірші М.Братана.
Взагалі, вечір пройшов хоч і в переповненій залі, проте в обстановці тепла, радості.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід