Новини > семінар «Електронні ресурси – всім: стратегія і тактика створення центрів Інтернету в «публічних бібліотеках України» для переможців конкурсу «Інтерне

семінар «Електронні ресурси – всім: стратегія і тактика створення центрів Інтернету в «публічних бібліотеках України» для переможців конкурсу «Інтерне

Всі новини
20.08.2007

20 - 22 серпня відбувся семінар «Електронні ресурси – всім: стратегія і тактика створення центрів Інтернету в «публічних бібліотеках України» для переможців конкурсу «Інтернет для читачів публічних бібліотек» (LEAP - VI).
Вітали гостей і учасників семінару начальник управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації Федотова Н.В.; генеральний директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Коротун Н.І. та директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, президент Української бібліотечної асоціації Пашкова В.С.
Учасники семінару - директори міських та районних централізованих бібліотечних систем з різних регіонів України – з великим інтересом вислухали виступи: Пашкової В.С. - директора Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні, Любинецької О.О. - помічника радника посла з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Шкурат О..М. - асистента Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні; активно обговорювали проблеми, пов’язані з відкриттям і функціонуванням центрів Інтернету в бібліотеках України; познайомились з досвідом роботи Інтернет-центрів бібліотек різного рівня у Херсонській області.
Своїм досвідом у подоланні проблем створення і розвитку Інтернет-центрів поділилися з колегами Хмурич М.В. - директор Тернопільської обласної бібліотеки для юнацтва та Лугова Л.А. - директор Луганської обласної бібліотеки для дітей.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день