Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Новини

Цінність часу доведена вже дуже давно. Недарма наші предки повчали, що згаяного часу і конем не...

17.02.2017 06:57
А ти – бренд?

У стінах бібліотеки відбулась чергова зустріч у рамках проетку PRO100. Цього разу активісти ініціативної...

16.02.2017 13:07 (art.lib.kherson.ua)
Засідання "Кулішевої криниці"

15 лютого літературна студія «Кулішева криниця» зібралася на своє планове засідання. Літстудійцям...


Новини > вечір історії „Степом, степом йшли у бій солдати...”
Всі новини

вечір історії „Степом, степом йшли у бій солдати...”

23.04.2009
23 квітня 2009 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся вечір історії „Степом, степом йшли у бій солдати...”, присвячений 65-тій річниці з часу визволення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників.

Основою заходу була презентація тематичного міні Інтернет-проекту „Листи з війни”, відкритого на сайті бібліотеки.
Завданням проекту є надання користувачам різноманітних матеріалів про події на Херсонщині у роки Великої Вітчизняної війни.
Особливість міні-проекту – колекція оригіналів листів з фронту, яку зібрав М.А.Ємельянов та рукопис «Окупація Херсона. 1941-1944» свідка тих подій Б.Є.Вадона.
Серед великої кількості представлених матеріалів особливе місце займають саме листи на фронт, на передову і з фронту в тил. Ці хвилюючі документи по праву займатимуть завжди почесне місце в історії Великої Вітчизняної війни, в історії великого подвигу народного. До них звертатимуться покоління, які не знають, що таке війна.
Науковий співробітник Державного архіву Херсонської області Стукалова О.І. зробила огляд фонду листів П.Цокоти, окремі з яких зачитав К.Тороус. А Косорукова Т.Г. художньо проінсценувала твір К.Симонова „Відкритий лист”.
Розділи Інтернет-проекту „У суворому сорок першому”, „Окупація. Героїзм підпільників і партизан”, „Визволення Херсонщини” доповнили розповіді почесних гостей: письменника, автора книги „Хлопчаки з Карантинного” Марченка Л.В.; херсонця, свідка окупаційних подій Багненка Б.С.; ветерана Великої Вітчизняної війни, воїна 295-ї Херсонської стрілецької дивізії Бєляєва А.С. та краєзнавця Вірлича А.Е.
Емоційного забарвлення заходу додали: творчий колектив „Непосиди” Таврійського ліцею мистецтв з фрагментом вистави „Хлопчаки з Карантинного” (художній керівник Мельник А.І.) та А.Лебедєва з воєнними піснями.
Вечір історії завершився хвилиною мовчання під звуки метроному в пам'ять героїв-визволителів.
Усі бажаючі мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою „Вікопомний подвиг”, поділитися враженнями та особисто поспілкуватися з гостями.

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Бібліотека працює:

з 900 до 1800
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця – санітарний день