Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > засідання круглого столу Громадської ліги Україна – НАТО

засідання круглого столу Громадської ліги Україна – НАТО

26.06.2007
26 червня 2007 року відбулося засідання круглого столу Громадської ліги Україна – НАТО на тему «Політичні, економічні та безпекові переваги євроатлантичної інтеграції України: регіональний вимір». Почесними гостями круглого столу були Й.В.Олав Берстрад – Посол Королівства Норвегії в Україні, Мішель Дюре – директор Центру Інформації та документації НАТО в Україні та Сергій Джердж – голова Громадської організації ліги Україна – НАТО. Засідання розпочалося з презентації діяльності Громадської ліги та матеріалів із питань євроатлантичної інтеграції України, і складалося з двох сесій.
На першій сесії під загальною назвою "Координація інформаційної роботи українських державних структур та неурядових організацій для сприяння євроатлантичній інтеграції України" Й.В. Олавом Берстадом та Мішелем Дюре були розкриті питання реалізації української державної політики співробітництва з НАТО, ролі неурядових українських організацій в розвитку нових навчальних програм для освітніх інституцій, а також питання політичних, економічних, безпекових переваг євроатлантичної інтеграції.
Друга сесія пройшла під назвою: «Регіональний вимір, проблеми та перспективи», де була розглянута проблема співробітництва НУО та державних структур на регіональному рівні, а також проблема євроатлантичної інтеграції як фактору об’єднання країн.
Протягом засідання всі присутні (директори ЦБС, начальники рай управлінь культури та туризму, директори шкіл, заступники голови райадміністрацій ) ставили членам делегації цікаві та актуальні для південного регіону питання щодо діяльності НАТО, переваг членства України.
Після засідання спілкування продовжувалось на фуршеті у більш неформальній обстановці.
Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід