Новини > Книжково-ілюстративна виставка "Японія - країна мрій і легенд"

Книжково-ілюстративна виставка "Японія - країна мрій і легенд"

Всі новини
27.09.2006
В рамках проекту "Місяць Японії в Україні", який є результатом домовленості між Президентом України та Прем’єр-Міністром Японії Дз. Коїздумі у відділі літератури з мистецтва 27 вересня 2006 р. відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки "Японія – країна мрій і легенд". Книжково-ілюстративна виставка "Японія - країна мрій і легенд"Прикрашена в східному стилі зала була переповнена різноманітністю аудиторією. Крім співробітників бібліотеки та читачів на відкриття завітали гості: члени клуба любителів анімації м. Херсона, викладач технічного університету Сергій Сазонов, учні ліцею при ХДУ, телебачення, преса. Різноманіття представленого матеріалу, гравюри на стінах, нецке на поличках, насичений запах квітів виготовлених ікебан та музика відповідного стилю допомогли всім присутнім поринути в несамовитий вир японського життя, культури та творчості.
Глядачі не лише зацікавлено слухали розповіді про історію, національні традиції, побут та розвиток мистецтва країни сонця, що сходить (театри но і кабукі, кіно, чайна церемонія тощо), а й мали змогу власноруч виготовити орігамі, приміряти чоловіче та жіноче кімоно, зіграти партію в го.
Як з'ясувалося, в Херсоні є чимало шанувальників Японської культури, що колекціонують атрибутику сучасності й намагаються зберегти зразки давнини, детально вивчають минуле й слідкують за сьогоденням цього колоритного народу. Вражені відвідувачі ще довго обговорювали побачене й почуте, а з кожним днем до відділу літератури з мистецтва приходять все більше прихильників й просто зацікавлених.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день