Новини
06.12.2016 14:17

Нікуди без казки
Саме так вирішили викладачі німецької мови кафедри галузевого перекладу Херсонського національного технічного...

06.12.2016 12:56

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна
В мире временном, сущность которого – тлен, Не сдавайся вещам несущественным в плен. Сущим...

06.12.2016 11:44 (biblio.lib.kherson.ua)

Таємницю назви міста Каховки розкрито!
У гостях у клубі любителів історії «КЛІО» побувала Алла Миколаївна Яблонська – почесний...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > "Жизнь легче взмаха птичьего крыла" Літературно-музичний вечір, присвячений 115 річниці від дня народження А.І.Цвєтаєвої

"Жизнь легче взмаха птичьего крыла" Літературно-музичний вечір, присвячений 115 річниці від дня народження А.І.Цвєтаєвої

27.09.2009

"Где судьба бы вам жить ни велела –
В блеске бала иль в сельской тиши,
Расточайте без счета и смело
Все сокровища вашей души"
А.Цвєтаєва
 

27 вересня виповнилося 115 років від дня народження Анастасії Іванівни Цвєтаєвої - письменниці й мемуаристки, автора збірника віршів, есе, казок і оповідань, перекладів кращих зразків світової поезії, літературних портретів сучасників, рідної сестри однієї з найяскравіших поетес ХХ століття Марини Цвєтаєвої і дочки творця Музею образотворчих мистецтв Івана Володимировича Цвєтаєва. Вона прожила на світі майже 100 років. У цьому житті було все - безтурботна юність і Срібний вік російської поезії, арешти, табори, заслання, бідність, смерть сина, чоловіка й старшої сестри.
На щастя прийшов час, коли Анастасію Цвєтаєву не потрібно представляти. Її ім'я давно відомо. Виходять її книги. Опубліковано далеко не все. Частина написаного пропала при арешті в 1937 році. Анастасія Цвєтаєва стала легендою ще при житті. Але вивчення її творчості, її долі ще має бути.
Зануритися у творчу атмосферу сім'ї Цвєтаєвих, доторкнутися до джерел щиросердечної щедрості, любові й тепла, якими зігріте кожне слово, кожний рядок у книгах Анастасії Цвєтаєвої дали можливість присутні члени об'єднання художників "Ракурс". У їхньому виконанні звучали не тільки вірші Анастасії, але й музичні композиції на слова Марини Цвєтаєвої, у виконанні автора музики Ігоря Мішукова.
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Вхід